Подiлитись
04/07/2023
Конкурс на пошук експерта/-ки із закупівель

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується GIZ за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук експерта/-ки із закупівель.

Проєктом передбачено впровадження енергоефективних рішень та заходів на державному та бізнес рівні, поширення та підтримка практик з енергозбереження та допомога 10 відібраним підприємствам у Сумській, Харківській та Чернігівській областях, що зазнали значних збитків від вторгнення, у відновленні виробничих потужностей та підвищенні енергоефективності шляхом впровадження заходів, спрямованих на скорочення енергоспоживання.

Експерт/-ка із закупівель відповідає за підготовку усіх документів, що пов’язані із закупівлями у межах Проєкту, за адміністрування процесів закупівель та визначення постачальників, за адміністрування контрактів, отримання та перевірку первинних документів та ‌своєчасне виконання платежів за отримані товари/послуги.‌

Обов’язки:

  • Консультаційна підтримка команди Проєкту щодо виконання процедур закупівель в межах проєкту, використання релевантних форм та шаблонів.
  • Організація процедур закупівель в межах Проєкту відповідно до політик і правил Замовника, вимог донора Проєкта та норм чинного законодавства України.
  • Ведення реєстрів документації щодо закупівель (реєстр тендерів, реєстр контрактів, тощо) оформлення архіву документації.
  • Контроль повноти та своєчасності розрахунків за надавачами послуг та підрядниками в межах проєкту.
  • Виконання інших суміжних завдань в межах експертної підтримки реалізації проєкту за запитами Замовника.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  • Вищий ступінь ділового адміністрування/менеджменту/економіки або еквівалентна освіта.
  • 2-3 роки підтвердженого досвіду у сфері закупівель та адміністрування контрактів.
  • Впевнений користувач ПК та MS Office; знання систем бухгалтерського обліку є перевагою.
  • Гарне володіння українською та англійською мовами (середній або вище).
  • Знання вимог законодавства щодо господарських договорів та їх укладання.

Очікувана тривалість надання послуг: серпень 2023 – лютий 2024 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме виконавця що підтверджує наявність відповідного досвіду та кваліфікацію учасника конкурсу.

Обрані за критеріями учасники будуть запрошені на співбесіду.

Заявки приймають до 18 липня 2023 року включно на адресу project_en@eef.org.ua із приміткою у темі листа «Конкурс на відбір експерта/-ки із закупівель».