Подiлитись
13/06/2023
Конкурс на пошук підрядника для знімання відеороликів про Платформу та чат-бот СВОЇ

Фонд Східна Європа у межах швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на пошук підрядника для створення ігрових роликів про Платформу та чат-бот СВОЇ.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Платформа СВОЇ охоплює різні інструменти для взаємодії громадян із місцевою владою, серед яких є конструктор сайтів громади та ЦНАП, можливість запису до електронної черги, зручний чат-бот та інші. Серія роликів має презентувати Платформу СВОЇ, а також продемонструвати їхній інструментарій для жителів громад України.

Основне завдання — виготовлення серії ігрових роликів (остаточна кількість погоджується із Замовником) для мешканців громади (користувачів), які хочуть звернутися за інформацією щодо місцевих органів влади чи отримати електронні послуги через чат-бот СВОЇ.

У подальшому відео будуть розміщені на таких платформах, як Facebook, YouTube та Reels Програми EGAP та Фонду Східна Європа.

Роботи охоплюють:

  • підготовку сценарію на основі концептів, наданих Замовником;
  • виготовлення відеороликів згідно з ТЗ: зйомка, монтаж, озвучка, україномовні та англомовні субтитри (в окремих відео, погоджених із Замовником).

Вимоги до виконавця:

  • досвід розроблення відео не менше двох років;
  • досвід створення щонайменше п’яти відео аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • запропонована творча концепція реалізації спецпроєкту;
  • вартість робіт;
  • терміни виконання.

Технічні вимоги:

Серія роликів міститиме рекламу Платформи та чат-боту СВОЇ для жителів громад. У роликах також будуть продемонстровані переваги сервісу «Громада в смартфоні», зручність у користуванні та можливість вирішення запиту мешканця в кілька кліків.

Мова роликів: українська із субтитрами (в окремих роликах — з англійськими субтитрами).

Може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує зазначення авторського права.

Виконавець має забезпечити розробку сценарію, кастинг акторів, зйомку, озвучку, монтаж, титрування українською та англійською мовами та передання готового продукту Замовнику.

Зацікавлених у відборі представників(-ць) просимо надати свої цінові пропозиції, скориставшись цією формою: Таблиця із вартістю послуг щодо створення ігрових роликів

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги). Згідно з зазначеним, всі розрахунки проводитимуть за ціною «без ПДВ».

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані в паперовому вигляді та на адресу tender@egap.in.ua не пізніше 27 червня 2023 року включно.