Подiлитись
09/08/2023
Конкурс на пошук підрядника для створення вебпорталу Національного антидопінгового центру

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує пошук підрядника для розроблення програмного забезпечення вебпорталу Національного антидопінгового центру.

Технічні вимоги доступні за покликанням.

Виконавець має надати підтвердження згоди на надання послуг гарантійного обслуговування розробленого програмного забезпечення вебпорталу протягом не менше ніж 6 місяців. Вартість такого обслуговування має бути внесена до загальної вартості робіт.

Вимоги до виконавця:

  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду створення не менше ніж 3 (трьох) аналогічних проєктів з розроблення/модернізації порталів/систем протягом останніх 36 місяців (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розроблення програмного забезпечення не менше двох років (у заявці навести опис реалізованих проєктів).
  • виконавець повинен надати підтвердження кваліфікації залучених експертів (обов’язково надати перелік таких фахівців та їхні резюме). Команда виконавця має складатися з:

– Керівника проєкту;

– Бізнес-аналітика;

– Розробника (Backend);

– Розробника (Frontend);

– Системного адміністратора;

– Фахівця з налаштування Kubernetes;

– Дизайнера;

– Розробника баз даних;

– Спеціаліста з якості програмного забезпечення (тестувальник/QA Manual);

– Спеціаліста з якості програмного забезпечення (тестувальник/QA Automation);

– Менеджера технічної підтримки.

  • Один фахівець може бути залучений в проєкті для виконання обов’язків не більше ніж на двох посадах. У такому разі слід надати лист-роз’яснення, як він виконуватиме ці функції, а також документи на підтвердження його кваліфікації відповідно до ролей на проєкті.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань, кваліфікація залучених експертів;
  • ціна;
  • термін виконання.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції можуть надавати юридичні особи (далі — ЮО) та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Пропозицію оформлюють на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписують (уповноважена посадова особа учасника) та скріплюють печаткою (за наявності). Форма заявки на участь у конкурсі

До пропозиції обов’язково додають:

  • копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копію документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника;
  • резюме залучених експертів.

Пропозиції (пакет документів) подають у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП електронною поштою ATkachenko@eef.org.ua з темою листа «Портал_антидопінговий центр»

або

у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності). На конверті зазначають повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, ПІБ уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді. Їх слід надіслати на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа:

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість та проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше ніж 22 вересня 2023 року включно.

Контактна інформація:
Анна Ткаченко, Фонд Східна Європа
ATkachenko@eef.org.ua