Подiлитись
10/03/2023
Конкурс на пошук підрядника для створення сайту та брендбука для двох проєктів / громадських організацій

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» оголошує конкурс на пошук підрядника для створення сайту та брендбука для двох проєктів / громадських організацій.

З урахуванням багатоваріантності та багатофункціональності громадських обʼєднань виникає потреба розроблення вебсайту задля висвітлення інформації щодо напрямів та результатів діяльності двох проєктів / громадських організацій.

У зв’язку з цим оголошується конкурс на створення сайту та брендбука.

Технічні вимоги до вебсайту: за посиланням.

Технічні вимоги до брендбука: за посиланням.

Вимоги до виконавця:

  • досвід розроблення програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги). Відповідно до зазначеного, всі розрахунки проводитимуть за ціною «без ПДВ». Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 8 квітня 2023 року.