Подiлитись
22/06/2023
Конкурс на пошук підрядника для створення модулю автоматичної фіксації проїзду транспортних засобів на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ»

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує конкурс на пошук підрядника для створення модулю автоматичної фіксації проїзду транспортних засобів на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та (у перспективі) ще на 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктах пропуску.

Мета – автоматизувати процес допуску транспортних засобів до міжнародних автомобільних пунктів пропуску шляхом створення модуля автоматичної фіксації проїзду транспортних засобів на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» (а у перспективі, після проведення обстеження, – ще на 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктах пропуску).

Опис завдання:

 1. Закупити серверне та інше обладнання за Переліком №1 та відповідно до Специфікації, які наведені нижче.
 2. Закупити програмне забезпечення за Переліком №2.
 3. Надати послуги з налаштування уже розробленого API обміну інформацією із системою еЧерга на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ».
 4. Надати послуги з проведення пусконалагоджувальних робіт на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ».
 5. Мати можливість й достатню кількість фахівців та здійснити комплекс робіт із:
 • обстеження кожного з решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску, за результатами яких підготувати Переліки необхідного обладнання, Специфікації такого обладнання, Переліки необхідного програмного забезпечення по кожному з решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску;
 • придбати необхідне обладнання та програмне забезпечення для кожного з решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску;
 • надати послуги з налаштування вже розробленого API обміну інформацією із системою еЧерга на кожному з решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску;
 • надати послуги з проведення пусконалагоджувальних робіт на кожному з решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску.

Комплекс робіт, зазначений у п. 5 для решти 15 (п’ятнадцяти) автомобільних пунктів пропуску, виконується на запит Міністерства інфраструктури України у визначеному міністерством порядку та у визначені дати.

З Технічними вимогами можна ознайомитись за посиланням.

Порядок подання комерційних пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу: Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Або направлена у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту yzaplavna@eef.org.ua з темою листа “єЧерга”.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 1(а) Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, реєстраційної картки проекту №3519-19 та пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 05 липня 2023 року включно.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.