Подiлитись
13/09/2023
Конкурс на пошук підрядника для розроблення програмного забезпечення «Інформаційна система статистичного виробництва органів державної статистики (друга черга)»

Увага! Конкурс скасовується. Перепрошуємо за незручності!

***

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на пошук підрядника для розроблення програмного забезпечення «Інформаційна система статистичного виробництва органів державної статистики (друга черга)».

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Інформаційна система статистичного виробництва органів державної статистики (ІССВ ОДС) – це програмний комплекс для організації повного циклу статистичного виробництва завдяки інтеграції процесів збору, обробки та поширення інформації та автоматизації інформаційного обміну з джерелами адміністративних даних.

Розроблення та впровадження ІССВ ОДС передбачає три черги реалізації. Цей конкурс оголошено на створення другої черги системи та організацію і проведення навчань користувачів роботі із системою.

Термін розроблення не повинен перевищувати чотири місяці.

Технічні вимоги надаються на запит (звертатись yzaplavna@eef.org.ua ).

Вимоги до потенційного виконавця:

 • виконавець повинен надати підтвердження реалізації систем управління даними високої складності та інформаційних ресурсів на базі систем управління змістом розроблених або побудованих за умов використання відкритого (Open Source), вільно розповсюджуваного чи пропрієтарного програмного забезпечення;
 • мати підтверджений досвід розроблення комплексних інформаційних систем управління даними;
 • мати підтверджений досвід проєктування та розгортання інформаційних систем із використанням «хмарних технологій»;
 • мати підтверджений досвід проєктування комплексних електронних систем державного рівня;
 • мати підтверджений досвід проєктування та розроблення веб-ресурсів на базі систем управління вмістом;
 • мати підтверджений досвід надання послуг розроблення у галузях проєктування електронних систем, кібербезпеки, розробки UX/UI, практик CI/CD.

Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних завдань;
 • ціна;
 • термін виконання.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Або направлена у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту yzaplavna@eef.org.uaз темою листа «ІС Держстат 2 черга».

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 27 вересня 2023 року включно.