Подiлитись
21/12/2023
Конкурс на пошук підрядника для розроблення Концепції національної цифрової інфраструктури електронних публічних реєстрів для збору інформації щодо завданих збитків, а також розроблення Технічних вимог на реалізацію послуги подання заяв до Міжнародного реєстру збитків

МБО «Фонд Східна Європа» (Замовник) в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) та згідно запиту від Міністерства цифрової трансформації України (Бенефіціар проєкту) оголошує пошук підрядника для розроблення Концепції національної цифрової інфраструктури електронних публічних реєстрів (далі – Концепція) для збору інформації щодо завданих збитків, а також розроблення Технічних вимог (далі – ТВ) на реалізацію послуги подання заяв до Міжнародного реєстру збитків.

Загальна інформація про предмет закупівлі:

17 травня 2023 року на саміті Ради Європи в Рейк’явіку був створений Міжнародний Реєстр збитків (Registry of Damages), завданих агресією Російської Федерації проти України, як Розширена часткова угода Ради Європи. Для передання інформації в Міжнародний реєстр збитків існує необхідність у зборі та обліку інформації на національному рівні, що буде відповідати законодавству, а також у подальшому – синхронізуватись в електронному вигляді із Міжнародним реєстром збитків.

Проєкт передбачає:

 • Розроблення Концепції національної цифрової інфраструктури електронних публічних реєстрів для збору інформації щодо завданих збитків. Концепція слугуватиме основою для формування загального стратегічного бачення взаємодії електронних реєстрів різних міністерств і відомств, а також сприятиме їхньому подальшому розвитку після перших етапів синхронізації українських реєстрів із Міжнародним реєстром збитків.
 • Розроблення Технічних вимог на реалізацію послуги подання заяв до Міжнародного реєстру збитків на Порталі Дія, серед іншого – засобами мобільного застосунку Порталу Дія.

Термін виконання проекту: До 4 місяців.

Основні вимоги: Усі загальні, функціональні та нефункціональні вимоги до предмету закупівлі та виконавця робіт наведені в Технічних вимогах до цього конкурсу.

Вимоги до учасників:

 • Виконавець має надати підтвердження досвіду реалізації не менше трьох аналогічних проєктів за останні три роки (у заявці обов’язково навести опис реалізованих проєктів та надати листи-відгуки).
 • Виконавець має надати резюме залучених працівників, які мають необхідні знання та досвід участі у проєктах з розроблення концепцій для електронних публічних реєстрів зі збору інформації, а також з розроблення технічних вимог.

Умови оплати: Оплата буде здійснюватися винятково шляхом безготівкового перерахування грошових коштів у національній валюті України – українській гривні.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 1(а) Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, реєстраційної картки проєкту №3519-21 (та всіх подальших модифікацій) та пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України. Оплата за товари / роботи / послуги здійснюється Фондом Східна Європа без урахування ПДВ.

Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних проєктів;
 • кваліфікація залучених експертів;
 • термін виконання робіт;
 • загальна вартість пропозиції;
 • порядок розрахунків (зверніть увагу: остаточний розрахунок має відбуватися лише після прийняття кінцевих результатів робіт над Концепцією та за проєктом Технічних Вимог).

ВАЖЛИВО! В тому разі, коли загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінки пропозицій має право звернутися до потенційного переможця конкурсу з пропозицією зменшення його цінової пропозиції.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції можуть надавати лише юридичні особи (далі – ЮО).

Пропозиції мають бути оформлені на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми – Форма заявки на участь у конкурсі, підписані та завірені належним чином (підпис уповноваженої посадової особи учасника та печатка ЮО (за наявності) або накладений КЕП / ЕЦП).

ВАЖЛИВО: Всі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.

До пропозиції учасники обов’язково мають додати:

 • Всі підтверджувальні кваліфікаційні документи, що вимагаються цією тендерною документацією (резюме залучених експертів, копії сертифікатів залучених експертів (релевантні, за наявності), опис реалізованих проєктів, копії листів-відгуків тощо).
 • Виписку з реєстру, що учасника тендеру не визнано у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрито ліквідаційну процедуру.
 • Лист щодо відсутності серед кінцевих бенефіціарів власників, членів або учасників (акціонерів) компанії, що мають частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, громадян російської федерації.
 • Реєстраційні документи учасників: для юридичних осіб – копію статуту; копію виписки із ЄДР; свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку; копію наказу про призначення керівника; копії документів про підтвердження повноважень підписанта; для фізичних осіб-підприємців – копію виписки із ЄДР; свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку.

Подання пропозицій: пропозиції (пакет документів) учасники мають направляти в електронному вигляді, при цьому вони мають бути підписані та завірені належним чином (підпис / печатка або з накладеним КЕП/ЕЦП), на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з обов’язковим зазначенням в темі листа «ITB_eServices_Концепція».

Терміни та адреса подання заявок:

заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше ніж 05 січня 2024 року включно. Пропозицій, що будуть отримані після кінцевого строку подання, до розгляду не прийматимуть.

Замовник залишає за собою право контактувати лише з відібраними учасниками, приймати пропозиції учасників або не приймати будь-якої з отриманих пропозицій. Учасник у будь-який момент до кінцевого строку подання цінових пропозицій, але не пізніше ніж 01.01.2024 р., може звернутися до Замовника за роз’ясненнями або уточненнями стосовно предмету закупівлі за електронною адресою: IVozniuk@eef.org.ua – та отримати відповідь в електронному вигляді. Замовник може в будь-який момент до закінчення строку подання пропозицій внести зміни в конкурсну документацію та повідомити про це всіх учасників. До моменту підписання договору про виконання робіт Замовник не несе жодних зобов’язань відносно учасників процедури закупівлі. Замовник залишає за собою право відхилити тендерні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі. Участь у тендері пов’язаних осіб або ж змова учасників тендеру забороняється. У разі виявлення таких фактів результати тендеру будуть скасовані або договір з відповідним Виконавцем буде достроково розірваний в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким Виконавцем за договором та відшкодуванням збитків, завданих Замовнику. Учасник може надавати товари / послуги / роботи тільки через одну юридичну особу та не має права змінювати надавача послуг упродовж дії терміну договору (виняток – реорганізація юридичної особи / зміна назви / злиття).

Контактна інформація:

Вознюк Ірина, спеціалістка із закупівель Фонду Східна Європа,

IVozniuk@eef.org.ua