Подiлитись
29/06/2023
Конкурс на пошук підрядника для розроблення функціоналу ЕСОЗ «Послуги щодо створення та зміни програмного забезпечення для реалізації процесів призначення та видачі медичних виробів»

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс з метою пошуку підрядника для розроблення компонента Центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я – «Послуги щодо створення та зміни програмного забезпечення для реалізації процесів призначення та видачі медичних виробів».

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади й громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Розроблення нового функціоналу ЕСОЗ зробить можливим облік призначення медичного виробу пацієнтам для вирішення проблем зі здоров’ям та/або надання пацієнтам права на отримання певного медичного виробу за рахунок Програми медичних гарантій.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: yzaplavna@eef.org.ua

Відповідно до умов п. 6.10 Технічних вимог, потенційний Виконавець має включити до конкурсної Заявки опис пропозиції щодо технологічного стеку.

Термін гарантійної підтримки, що надається Виконавцем, має складати не менше 12 (дванадцяти) місяців з моменту передачі Програмного забезпечення.

Вимоги до потенційного виконавця:

  • надання підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох систем аналогічної складності (у заявці навести опис реалізованих проєктів, надати посилання на працюючі системи, додати листи-відгуки тощо);
  • надання підтвердження досвіду розроблення програмного забезпечення не менше 2 років (у заявці навести опис реалізованих проєктів);
  • досвід роботи з UNIX з відкритим кодом та REST API.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02 та Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 1, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Терміни та адреса подання заявок

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа:

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Або заявка має бути направлена у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту yzaplavna@eef.org.ua з темою листа «Призначення та видача медичних виробів».

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 31 липня 2023 року включно.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, менеджерка проєкту, Фонд Східна Європа

yzaplavna@eef.org.ua