Подiлитись
05/03/2024
Конкурс на пошук підрядника для надання послуг із розроблення програмного забезпечення на основі технологій штучного інтелекту

МБО «Фонд Східна Європа» (Замовник) у межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) та згідно із запитом від Міністерства цифрової трансформації України оголошує пошук підрядника для надання послуг із розроблення програмного забезпечення в частині інтеграції рішень на основі технологій штучного інтелекту (надалі — ШІ) в інформаційно-комунікаційні системи Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Мета надання послуг: ідентифікація можливостей використання генеративного ШІ на вебпорталі та в застосунку Дія, практична перевірка життєздатності рішень й, у разі її підтвердження, побудова реалізації MVP.

Основні вимоги: Усі загальні, функціональні та нефункціональні вимоги до предмета закупівлі та виконавця робіт наведені в Технічних вимогах до цього конкурсу

Вимоги до учасників:

 • Виконавець має підтвердити досвід реалізації щонайменше двох аналогічних проєктів, а саме: веб-систем та мобільних додатків високої складності, зокрема систем та додатків, розроблених або побудованих за умов використання відкритого та вільно розповсюджуваного програмного забезпечення (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо; надати документальне підтвердження про виконання таких проєктів: сканкопію договору, копії актів приймання-передання наданих послуг тощо);
 • Виконавець має продемонструвати свій практичний досвід надання послуг із впровадження та інтеграції рішень на базі штучного інтелекту;
 • Виконавець має підтвердити досвід (компанії учасника або залучених працівників) із аудиту інформаційних системи високої складності; проєктування комплексних електронних систем державного рівня; надання консультаційних послуг у галузях проєктування електронних систем, кібербезпеки, розроблення UX/UI, практик CI/CD.
 • Виконавець має надати резюме залучених працівників, які знають сучасні вимоги до розроблення ПЗ, міжнародні стандарти та найкращі практики.

Умови оплати: тільки безготівкове перерахування грошових коштів у національній валюті України – українській гривні.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 1(а) Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, реєстраційної картки проєкту №3519-22 (та всіх подальших модифікацій) та пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України. Оплачує товари / роботи / послуги Фонд Східна Європа без урахування ПДВ.

Критерії відбору:

 • досвід та підтвердження спроможності виконати проєкт, згідно з переліком «Вимоги до учасників»;
 • кваліфікація залучених експертів;
 • термін виконання робіт;
 • загальна вартість пропозиції;
 • порядок розрахунків (зверніть увагу: остаточний розрахунок має відбуватися лише після приймання-передання наданих послуг).

ВАЖЛИВО! Якщо загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінювання має право попросити потенційного переможця конкурсу зменшити цінову пропозицію.

Порядок подання:

Пропозиції можуть надавати лише суб’єкти господарювання (юридичні особи та ФОП).

Їх треба оформити на офіційному бланку (за наявності) відповідно до аплікаційної форми Форма заявки на участь у конкурсі, підписати й завірити належним чином (підпис уповноваженої посадової особи учасника та печатка (за наявності) або накладений КЕП/ЕЦП).

Важливо: Усі пропозиції учасники мають надавати без ПДВ та у єдиній валюті – українській гривні. Покликання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті може бути тільки додатковою інформацією та не використовується для порівняння цінових пропозицій учасників.

До пропозиції учасники обов’язково додають:

 • Усі підтверджувальні кваліфікаційні документи, згідно із цією тендерною документацією (резюме та копії сертифікатів залучених експертів, копії договорів, листів-відгуків, підтвердження практичного досвіду тощо).
 • Виписку з реєстру, що учасника тендеру не визнано у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита ліквідаційна процедура.
 • Лист щодо відсутності серед кінцевих бенефіціарів власників, членів або учасників (акціонерів) компанії, що мають частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, громадян російської федерації.
 • Реєстраційні документи учасників:
  • – для юридичних осіб – копію статуту; копію виписки із ЄДР; свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку; копію наказу про призначення керівника; копії документів про підтвердження повноважень підписанта;
  • – для фізичних осіб-підприємців копію виписки із ЄДР; свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку.

Подання пропозицій: пакет документів, підписаних та завірених належним чином (підпис / печатка або з накладеним КЕП/ЕЦП), учасники надсилають в електронному вигляді на адресу digital.tenders@eef.org.ua й обов’язково зазначають у темі листа: «ITB_eServices_ШІ в ДІЯ».

Терміни та адреса подання:

заявки на участь у конкурсі Фонд Східна Європа має отримати не пізніше ніж 26 березня 2024 року включно. Пропозиції, одержані після кінцевого строку подання, не розглядатимуться.

Замовник залишає за собою право контактувати лише з відібраними учасниками, приймати або не приймати будь-якої з отриманих пропозицій. Учасник у будь-який момент до кінцевого строку подання цінових пропозицій, але не пізніше ніж 22.03.2024 р., може звернутися до Замовника за роз’ясненнями або уточненнями щодо предмета закупівлі за електронною адресою: VVelychko@eef.org.ua – та отримати відповідь в електронному вигляді. Замовник може в будь-який момент до закінчення строку подання пропозицій внести зміни в конкурсну документацію та повідомити про це всіх учасників. До моменту підписання договору про виконання робіт Замовник не несе жодних зобов’язань відносно учасників процедури закупівлі. Замовник залишає за собою право відхилити тендерні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі. Участь у тендері пов’язаних осіб або ж змова учасників тендеру забороняється. У разі виявлення таких фактів результати тендеру будуть скасовані або договір з відповідним Виконавцем буде достроково розірваний в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким Виконавцем за договором та відшкодуванням збитків, завданих Замовнику. Учасник може надавати товари / послуги / роботи тільки через одну юридичну особу та не має права змінювати надавача послуг упродовж дії терміну договору (виняток – реорганізація юридичної особи / зміна назви / злиття).

Контактна інформація:

Віталій Величко, експерт із закупівель Фонду Східна Європа,

VVelychko@eef.org.ua