Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на пошук підрядника для надання комплексної послуги з навчання щодо технологій та можливостей впровадження генеративного штучного інтелекту в територіальних громадах.
Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.
Мета: ознайомлення представників органів місцевого самоврядування із можливостями та прикладами впровадження технологій генеративного штучного інтелекту у громадах задля покращення ефективності роботи, прозорості управлінських процесів та підвищення якості послуг для громадян.
Для досягнення завдань комплексна послуга може містити такі активності (але не обмежується цим):
Цільова аудиторія – представники громад з орієнтовною чисельністю населення 5-20 тисяч осіб та представники громад з орієнтовною чисельністю міського населення 40-110 тисяч осіб з цільових областей Програми EGAP (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Луганська, Одеська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська).
Для навчання буде сформовано 2 групи:
Підрядник має запропонувати план проведення навчань із зазначенням кількості годин, тем, формату навчання та способу визначення рівня підвищення знань учасників навчань.
План навчання має містити не менше одного навчального заходу офлайн для кожної з вищезазначених груп.
Термін розроблення програми та методичних матеріалів: квітень – травень 2025 року.
Термін проведення активностей: травень – липень поточного року (орієнтовно).
Кількість залучених тренерів: команда від 2 осіб і більше для проведення навчання у встановлений період.
Локації, конкретна кількість тренінгів та графік їх проведення буде узгоджуватись із Замовником.
У ціновій пропозиції Підрядник має врахувати:
Замовник забезпечує витрати на логістику (проїзд, проживання, харчування) під час проведення заходів офлайн; витрати на друк матеріалів та інші витрати, повʼязані із проведенням навчання; витрати, повʼязані із участю учасників тощо.
Вимоги до Підрядника:
Критерії відбору:
Порядок подання пропозицій:
Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).
Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).
На підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року та положень підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України операції за цим тендером звільняються від податку на додану вартість та, відповідно, вартість обладнання й робіт оплачуватимуться за визначеною учасником тендеру ціною без ПДВ. У разі укладення договору учаснику тендеру надаватиметься копія чинної реєстраційної картки проєкту (програми) та копія чинного Плану закупівлі, засвідчені печаткою Фонду Східна Європа. Фонд Східна Європа не є платником ПДВ. У тендерній пропозиції потрібно вказувати вартості без врахування ПДВ.
До пропозиції обов’язково мають бути додані:
Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту [email protected] до 25 квітня 2025 року включно. У темі листа просимо вказати «Навчання з ШІ».