Подiлитись
14/04/2023
Конкурс на пошук підрядника для модернізації програмного забезпечення ІКС «Електронна черга перетину кордону» (ІІ черга)

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує пошук підрядника для надання послуги з модернізації та функціонального розширення програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи для організації управління чергами вантажних автомобілів через державний кордон України для автомобільного сполучення «Електронна черга перетину кордону» (ІІ черга).

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: YZaplavna@eef.org.ua

ІКС «Електронна черга перетину кордону» є єдиною державною електронною інформаційно-комунікаційною системою, яка призначена для оптимізації організації управління руху та автоматизації бронювання, адміністрування (регламент допуску) автомобільних транспортних засобів (вантажних автомобілів) у черзі перетину державного кордону і яка складається з веб-порталу, мобільного застосунку та інших програмних модулів або підсистем. ІКС «Електронна черга перетину кордону» використовується для організації управління чергами вантажних автомобілів перед міжнародними пунктами пропуску через державний кордон України (далі – МАПП).

Метою модернізації ІКС «Електронна черга перетину кордону» є удосконалення процесів здійснення бронювання та адміністрування місця у черзі очікування, а також удосконалення процесів допуску транспортних засобів до Міжнародних автомобільних пунктів пропуску.

Цілі модернізації та функціонального розширення ІКС «Електронна черга перетину кордону»:

 • скорочення часу простою вантажних транспортних засобів;
 • координація та супровід бронювання користувачем місця в черзі очікування перетину державного кордону;
 • виїзд транспортного засобу із зони очікування на підставі виклику до МАПП;
 • координації та супроводу проходження визначених законодавством видів
 • контролю, необхідних для виїзду транспортного засобу із МАПП;
 • підключення інших МАПП до Системи;
 • інтеграція з іншими зовнішніми інформаційними системами, а саме: а) програмним забезпеченням камер із розпізнавання номерних знаків транспортних засобів; б) програмним забезпеченням Сервісних зон; в) Єдиною інформаційною системою Укртрансбезпеки «Шлях»; г) іншими зовнішніми програмними комплексами за наявності технічних можливостей.

Вимоги до експлуатації і технічного обслуговування, ремонту та зберігання:

З метою забезпечення запобігання витоку будь-якої конфіденційної інформації сторони укладають NDA.

Строк гарантійної підтримки має становити не менше 6 місяців з дати підписання Акта приймання-передачі Результатів програмування.

Протягом гарантійного періоду повинні надаватися оновлення ІКС «Електронна черга перетину кордону» (в т.ч. веб-версії та мобільного застосунку), при застосуванні яких здійснюється збереження виконаних налаштувань.

Вимоги до виконавця:

 • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох систем аналогічної складності (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);
 • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розробки програмного забезпечення не менше 2 років (у заявці навести опис реалізованих проєктів).

 Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних завдань, кваліфікація залучених експертів;
 • ціна;
 • термін виконання.

 Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). Форма заявки на участь у конкурсі

До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту YZaplavna@eef.org.ua з темою листа «еЧерга 2.0»

Або

у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності). На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість та проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 28 квітня 2023 року включно.

Контактна інформація: Юлія Заплавна, менеджерка проєкту, Фонд Східна Європа, yzaplavna@eef.org.ua