Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) разом із Міністерством цифрової трансформації оголошує конкурс на пошук партнера для реалізації спецпроєкту зі створення серії сюжетів про цифровізацію в регіонах.
Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.
Серія сюжетів має висвітлити історії про цифровізацію у п’яти регіонах — на Харківщині, Одещині, Вінниччині, Дніпропетровщині та Волині. А також — продемонструвати дієвість цифрових послуг, шаблонних проєктів та ініціатив для ВПО, створених Програмою EGAP, в умовах великої війни.
Основне завдання — виготовлення п’яти сюжетів про цифровізацію у пілотних громадах Програми EGAP із подальшим поширенням у межах таких каналів, як Youtube, Facebook, Reels, TikTok та Twitter (окрема опція — телебачення).
Роботи передбачають:
Вимоги до виконавця:
Критерії відбору:
Технічні вимоги:
Один сюжет міститиме історію одного(-ієї) представника(-ці) пілотних громад Програми EGAP. А також — певну кількість репортажних відео з розкриттям суті цієї історії (цифровізація під час війни) та короткими інтерв’ю з безпосереднім героєм.
Мова сюжетів: українська із субтитрами. Може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує зазначення авторського права.
Виконавець має забезпечити розробку сценарію; вибір героїв для зйомки (попередньо — Замовник забезпечує сім варіантів, з-поміж яких Виконавець може обрати п’ять найцікавіших); виїзд знімальної групи на локації та проведення відеозйомки роликів; монтаж; титрування українською мовою; постпродакшн; передання готового продукту та матеріалів, що були зняті, але не увійшли до фінальної версії, Замовнику; подальшу трансляцію продукту в межах своїх каналів: Youtube, Facebook, Reels, TikTok та Twitter (телебачення є окремою опцією) із зазначенням планової публікації та цільової аудиторії.
Звертаємо увагу на те, що пропозиція має враховувати логістику зйомок в обраних ОТГ.
Порядок подання пропозицій:
Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).
Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:
Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected]
На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №4278-01 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.
Терміни та адреса подання заявок:
Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані в паперовому вигляді та на електронну адресу [email protected] не пізніше 21 червня 2023 року включно.