Подiлитись
07/06/2023
Конкурс на пошук партнерів для створення сюжетів про цифровізацію в регіонах

Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) разом із Міністерством цифрової трансформації оголошує конкурс на пошук партнера для реалізації спецпроєкту зі створення серії сюжетів про цифровізацію в регіонах.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Серія сюжетів має висвітлити історії про цифровізацію у п’яти регіонах — на Харківщині, Одещині, Вінниччині, Дніпропетровщині та Волині. А також — продемонструвати дієвість цифрових послуг, шаблонних проєктів та ініціатив для ВПО, створених Програмою EGAP, в умовах великої війни.

Основне завдання — виготовлення п’яти сюжетів про цифровізацію у пілотних громадах Програми EGAP із подальшим поширенням у межах таких каналів, як Youtube, Facebook, Reels, TikTok та Twitter (окрема опція — телебачення).

Роботи передбачають:

 • підготовку сценаріїв на основі матеріалів, наданих Замовником;
 • створення п’яти сюжетів тривалістю до 5 хвилин (попередньо — Замовник забезпечує 7 тем, з-поміж яких Виконавець може обрати п’ять найцікавіших);
 • забезпечення продакшну в дизайн-коді Дія;
 • субтитрування українською та англійською мовами;
 • підготовку додаткових матеріалів.

Вимоги до виконавця:

 • досвід розроблення відео не менше двох років;
 • досвід створення щонайменше 10-ти відео аналогічної складності.

Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних завдань;
 • запропонована творча концепція реалізації спецпроєкту;
 • умови трансляції та прогнозовані показники охоплення;
 • вартість спецпроєкту;
 • терміни виконання.

Технічні вимоги:

Один сюжет міститиме історію одного(-ієї) представника(-ці) пілотних громад Програми EGAP. А також — певну кількість репортажних відео з розкриттям суті цієї історії (цифровізація під час війни) та короткими інтерв’ю з безпосереднім героєм.

Мова сюжетів: українська із субтитрами. Може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує зазначення авторського права.

Виконавець має забезпечити розробку сценарію; вибір героїв для зйомки (попередньо — Замовник забезпечує сім варіантів, з-поміж яких Виконавець може обрати п’ять найцікавіших); виїзд знімальної групи на локації та проведення відеозйомки роликів; монтаж; титрування українською мовою; постпродакшн; передання готового продукту та матеріалів, що були зняті, але не увійшли до фінальної версії, Замовнику; подальшу трансляцію продукту в межах своїх каналів: Youtube, Facebook, Reels, TikTok та Twitter (телебачення є окремою опцією) із зазначенням планової публікації та цільової аудиторії.

Звертаємо увагу на те, що пропозиція має враховувати логістику зйомок в обраних ОТГ.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua

На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №4278-01 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані в паперовому вигляді та на електронну адресу tender@egap.in.ua не пізніше 21 червня 2023 року включно.