Подiлитись
10/07/2023
Конкурс на пошук експертів / експерток із енергоефективності

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук експертів / експерток із енергоефективності.

Проєктом передбачено впровадження енергоефективних рішень та заходів на державному та бізнес рівні, поширення та підтримка практик із енергозбереження та допомога 10 відібраним підприємствам у Сумській, Харківській та Чернігівській області, що зазнали значних збитків від вторгнення, у відновленні виробничих потужностей та підвищенні енергоефективності шляхом впровадження заходів, спрямованих на скорочення енергоспоживання.

Основна мета залучення експертів/-ок із енергоефективності – консультаційна та експертна підтримка в межах реалізації проєкту щодо впровадження енергоефективних заходів та інших суміжних питань.

Очікувана тривалість залучення експертів: серпень 2023 – лютий 2024 року.

Основні обов’язки:

 • Участь у робочих нарадах команди проєкту та зустрічах із реципієнтами проєкту.
 • Надання пропозицій щодо плану реалізації проєкту та питань виконання окремих заходів проєкту.
 • Підготовка технічних завдань для розроблення проєктно-кошторисної документації, технічних завдань на виконання будівельно-монтажних та ремонтних робіт, іншої технічної документації в межах проєкту.
 • Контроль та моніторинг виконання підрядниками робіт, що передбачені проєктом.
 • Участь у підготовці та проведені тренінгових, презентаційних, інших аналогічних заходів в межах проєкту.
 • Виконання інших суміжних завдань в межах експертної підтримки реалізації проєкту за запитами Замовника.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Вища освіта.
 • Знання нормативно-правової бази щодо впровадження енергоефективних заходів (зокрема на етапах проєктування, будівництва, ремонту будівель).
 • Більше ніж 5 (п’ять) років досвіду експертної підтримки впровадження енергоефективних заходів.
 • Досвід залучення як експерта в проєктах, що фінансувалися Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH буде перевагою.
 • Впевнений користувач ПК та MS Office.
 • Гарне володіння українською мовою. Англійська – середній рівень або вище.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме з інформацією про освіту, досвід роботи та кваліфікацію, а також контактні дані зацікавленого кандидата (кандитатки).

Фонд Східна Європа залишає за собою право комунікувати з обраними кандидатами та уточнювати формати співпраці з кожним індивідуально.

Заявки приймаються до 24 липня 2023 року включно на адресу project_en@eef.org.ua з приміткою у темі листа «Конкурс на пошук експертів/-ок із енергоефективності».