Подiлитись
10/07/2023
Конкурс на пошук експерта / експертки з технічного обстеження будівель

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук експерта / експертки з технічного обстеження будівель.

Проєктом передбачено впровадження енергоефективних рішень та заходів на державному та бізнес рівні, поширення та підтримка практик із енергозбереження та допомога 10 відібраним підприємствам у Сумській, Харківській та Чернігівській області, що зазнали значних збитків від вторгнення, у відновленні виробничих потужностей та підвищенні енергоефективності шляхом впровадження заходів, спрямованих на скорочення енергоспоживання.

Основна мета залучення експерта/-ки з технічного обстеження будівель – обстеження будівель під час реалізації заходів проєкту, консультування з прийняття проєктних рішень, які впливають на конструкції будівлі.

Основні обов’язки:

 • участь у робочих нарадах команди проєкту та зустрічах із реципієнтами проєкту;
 • надання пропозицій щодо плану реалізації проєкту та питань виконання окремих заходів проєкту;
 • підготовка технічних завдань для розроблення проєктно-кошторисної документації, технічних завдань на виконання будівельно-монтажних та ремонтних робіт, іншої технічної документації в межах проєкту;
 • контроль та моніторинг виконання підрядниками робіт в межах проєкту;
 • участь у підготовці та проведені тренінгових, презентаційних, інших аналогічних заходів в межах проєкту;
 • виконання інших суміжних завдань в межах експертної підтримки реалізації проєкту за запитами Замовника.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Вища технічна освіта.
 • Наявність кваліфікаційного сертифікату експерта на виконання робіт /послуг із технічного обстеження будівель та споруд класу наслідків СС1, СС2, СС3.
 • Не менше 3 років підтвердженого досвіду аналогічної діяльності.
 • Впевнений користувач ПК та MS Office.
 • Гарне володіння українською та англійською мовами (середній рівень або вище).

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме з інформацією про освіту, досвід роботи та кваліфікацію, копію кваліфікаційного сертифікату, а також контактні дані зацікавленого кандидата (кандитатки).

Фонд Східна Європа залишає за собою право комунікувати з обраними кандидатами та уточнювати формати співпраці з кожним індивідуально.

Очікувана тривалість надання послуг: липень 2023 – лютий 2024 року.

Заявки приймаються до 24 липня 2023 року включно на адресу project_en@eef.org.ua з приміткою у темі листа «Конкурс на вибір експерта/-ки з технічного обстеження будівель».