Подiлитись
26/05/2023
Притулки для жінок-ВПО у Львові (відео)

Громадська організація «Центр “Жіночі перспективи”» облаштувала сім притулків для жінок-ВПО у Львові.

Сюди до жінок приїжджають волонтери, психологи й тренери. Кар’єрна радниця допомагає із пошуком і влаштуванням на роботу. З дітками у притулку проводять майстер-класи, арттерапевтичні групи, а також спортивні командні ігри. Від весни до осені, коли вже тепліше, вони мають можливість погуляти надворі, біля лісу.

Реабілітологиня Марина Онищенко, яка працює прихистку в центрі Львова, Жінка-ВПО з Кремінної: «Ми переїхали спочатку до Бахмута, думали, що там вже не буде війни, а з Бахмута нам довелося заново переїжджати до Львова у травні».

Ще доволі рано говорити про результативність, каже Марина, та психоемоційний стан жінок покращується: «Вони тішаться, а я щиро хочу їм допомогти, бо сама така (ВПО)».

Організація «Центр “Жіночі перспективи”» працює у Львові 25 років. До широкомасштабного вторгнення тут виконували роботу у п’ятьох напрямках: домашнє насильство, торгівля людьми, протидія гендерній дискримінації, підсилення жінок в ухваленні рішень, розвиток громадянського суспільства і феміністичних організацій. Теми, з якими працювала організація до лютого 2022 року, залишаються в роботі.

Раді підтримати важливу роботу ГО «Центр “Жіночі перспективи”» в межах проєкту «Спроможні та сильні» за сприяння Швейцарії.

Дивіться відео на 1 хв про один притулок біля лісу та інший у центрі міста.