Подiлитись
23/04/2024
Платформа юридичних консультацій

Безкоштовна юридична допомога для українців 24/7 – розповідаємо про нову платформу від команди ЮрШтабу. ЮрШтаб – це громадська організація, що об’єднує волонтерів-юристів з усієї України, щоб консультувати з питань, актуальних під час війни.

Онлайн-платформа «Юрист у смартфоні» дозволяє отримати безкоштовну юридичну допомогу незалежно від місця перебування. Вона функціонує на базі оновленого сайту: https://yurshtab.com, де можна скористатися послугами юристів через особистий кабінет. Також на сайті з’явився розділ «Новини та статті» з корисними роз’ясненнями з юридичних питань.  

Цей проєкт є результатом піврічної роботи команди над створенням простого у використанні інструменту в межах Акселераційної програми проєкту «Фенікс», що фінансується Європейським Союзом.

«Ми раді підтримати цей проєкт, адже розширення функціоналу допоможе охопити ще більше людей, яким зараз потрібні консультації юристів. Тим більше, на платформі це можна зробити швидко, просто, в будь-який час, де б ви не були», – сказала на презентації сервісу Діана Стандратюк, програмна координаторка Фонду Східна Європа.

Як і раніше, звертатись по допомогу до ЮрШтабу можна також через наявні боти у месенджерах. Там команда волонтерів надала вже понад 20 000 безкоштовних консультацій.