Подiлитись
15/03/2023
Оновлення Платформи СВОЇ

На Платформі СВОЇ з’явилися нові сторінки. Тепер на сайті громади можна буде дізнатися новини за тегами, додати інформацію щодо органів самоорганізації населення та зазначити про систему «Вулик».

Платформа СВОЇ – це конструктор сайтів та чат-бот для взаємодії громадян із місцевою владою. Вони мають простий функціонал, який здатний/-а опанувати кожен/-а, хто вміє користуватися смартфоном. Чат-бот доступний у двох месенджерах: Viber (viber://pa?chatURI=smartownbot) та Telegram (https://t.me/smart_town_bot).

Також у межах сайту з’явилися три нові сторінки: 

  1. «Містобудування» – тут будуть новини, публікації та нормативні документи, що стосуються відповідної теми. Також сюди можна додати генеральний план території громади.
  2. «Органи самоорганізації населення» – у межах сторінки можна буде знайти адреси, телефони та іншу інформацію про органи самоорганізації населення.
  3. «Вулик» – сторінка для невеликих ЦНАП, які працюють в цій інформаційній системі. «Вулик» дозволяє працювати з заявками та документами, має довідник заявників та локальний реєстр адрес, а також забезпечує коректну роботу під час зникнення інтернету. Як підключитися до системи, читайте тут: http://bit.ly/3ZLvZqg).

Наразі Платформою СВОЇ користується вже 342 громади по всій Україні. Підключайтеся й ви!

Платформа СВОЇ створена в межах швейцарсько-української Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.