Подiлитись
13/01/2022

Офіційні правила Розіграшу призів серед слухачів онлайн-курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО» (далі – Правила)

1. Загальні положення

1.1. Організатором та Виконавцем Розіграшу  призів серед слухачів онлайн-курсу “Дизайн-мислення та інновації для НУО” (надалі Організатор) є Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа». Місцезнаходження Організатора: 01032, Україна, вул. Саксаганського 96, офіс 501.

1.2. Розіграш проводять із метою популяризації онлайн-курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО», що розміщений на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! за адресою: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-011+2021/about та https://cutt.ly/WUBrXwF 

1.3. Цей Розіграш не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

1.4. Цей Розіграш є ініціативою МБО «Фонд Східна Європа» та не обов’язково відображає позицію грантонадавачів.

2. Терміни, що вживають у цих Правилах, мають таке значення:

2.1. доба відрізок часу в межах однієї астрономічної доби від 00 годин 00 хвилин 00 секунд до 23 годин 59 хвилин 59 секунд за Київським часом;

2.2. офіційна Фейсбук-сторінка Організатора інтернет-сторінка, розміщена у соціальній мережі Facebook за адресою: https://www.facebook.com/eef.org.ua, що містить інформацію щодо умов Розіграшу та всі необхідні пояснення для участі в Розіграші;

2.3. освітня онлайн-платформа Zrozumilo! інтернет-сайт, розмішений за адресою https://zrozumilo.in.ua/;

2.4. онлайн-курс «Дизайн-мислення та інновації для НУО» онлайн-курс, що розміщений на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! за адресою в інтернеті https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-011+2021/about або за скороченим посиланням на цю ж саму адресу https://cutt.ly/WUBrXwF;  

2.5. сертифікат про завершення онлайн-курсу електронний сертифікат, який видається автоматично учаснику зазначеного онлайн-курсу після прослуховування лекцій на основі загального балу, що включає результати виконання тестових завдань після кожної лекції та складання фінального тесту. Прохідний бал складає від 60 до 100 та вираховується відповідно до коефіцієнту оцінювання у співвідношенні 20% (тести після модулів) до 80% (фінальний тест).

2.6. учасник фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття), громадянин України, що бере участь у Розіграші та відповідає вимогам, зазначеним у п. 4 Правил.

2.7. обліковий запис учасника сукупність наданої інформації про учасника, що містить відомості, необхідні для ідентифікації такої особи при підключенні до системи, та інформацію для авторизації і обліку на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! Щоб взяти участь у Розіграші, учасник при реєстрації повинен вказати свою дійсну електронну адресу;

2.8. приз заохочення, право на отримання якого учасник має за результатами розіграшу, при виконанні всіх визначених Правилами умов отримання такого заохочення;

2.9. переможець учасник, який надав усі необхідні документи й дані та виконав всі визначені Правилами умови.

3. Тривалість Розіграшу та його місце проведення

3.1. Розіграш триває у період від 18.01.2022 року до 15.03.2022 року.

3.2. Розіграш відбувається на всій території України, за винятком тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів Донецької та Луганської областей та зони проведення ООС.

4. Участь у Розіграші

4.1. Учасником Розіграшу може бути будь-який громадянин України, якому на момент проведення Розіграшу вже виповнилось 18 років та який правильно виконав усі дії, необхідні для участі в Розіграші, зазначені в цих Правилах. 

 4.2. Не є учасниками Розіграшу такі особи:

 • працівники або представники Організатора Розіграшу, зокрема співробітники та підрядники, члени Правління та Консультативної ради та їхні найближчі родичі;
 • особи, які зареєструвалися на курс «Дизайн-мислення та інновації для НУО» до 18 січня 2022 року .

4.3.  Учасник Розіграшу під час участі у Розіграші зобов’язується:

 • дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України; 
 • вказувати повну, коректну та достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами у відповідних випадках;
 • свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Розіграшу; 
 • не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі та участі інших Учасників Розіграшу. 

4.4.  Беручи участь в Розіграші, Учасник Розіграшу тим самим підтверджує своє ознайомлення з цими Правилами та повну та безумовну згоду з ними, також надає згоду Організатору Розіграшу на збір та оброблення своїх персональних даних для цілей, зазначених у цих Правилах. Учасник Розіграшу, який не погоджується з умовами цих Правил, втрачає право на участь у Розіграші та право на отримання Призу Розіграшу.

4.5. Претендувати на приз можуть тільки ті Учасники, які виконали усі Правила Розіграшу.

5. Порядок участі в Розіграші та реєстрації Учасників

5.1. Для того, щоб взяти участь в Розіграші, Учаснику необхідно:

 • створити новий або увійти в наявний Обліковий запис на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo!
 • зареєструватися на курс «Дизайн-мислення та інновації для НУО» на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! у період від 18 січня до 31 січня 2022 року включно;
 • після реєстрації пройти онлайн-курс «Дизайн-мислення та інновації для НУО» на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! та отримати сертифікат про його проходження до 28 лютого 2022 року включно

5.2. Учасникам забороняється реєструвати кілька облікових записів на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! та генерувати кілька сертифікатів про проходження онлайн-курсу «Дизайн-мислення та інновації для НУО» на одну фізичну особу. При виявленні такого порушення Учасник не допускається до участі у виборі переможця.

5.3. Організатор не несе відповідальності за технічні збої, пов’язані з реєстрацією Учасників. За розірвання договірних відносин між оператором мережі “Інтернет” та Учасником та/або будь-які інші технічні збої в роботі мережі “Інтернет”, які унеможливлюють реєстрацію Учасників на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo!, а також за неможливість Учасника взяти участь у заходах у межах Розіграшу з причин, які не залежать від Організатора Розіграшу.

6. Права та обов’язки Учасника Розіграшу

6.1. Учасник має право ознайомитись із Правилами та брати участь в Розіграші в порядку та на умовах, визначених цими Правилами.

6.2. Учасник зобов’язується виконувати умови, визначені цими Правилами.

6.3. Учасник зобов’язується надати Організатору права на використання його зображення, персональних даних, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів, пов’язаних із його участю в Розіграші, під час розповсюдження рекламної інформації про Розіграш, без обмеження терміну та території та без виплати будь-яких винагород за таке використання.

7. Права та обов’язки Організатора Розіграшу

7.1. Організатор зобов’язується провести Розіграш відповідно до вимог цих Правил і надати учасникам, яких буде визначено переможцями, призи, визначені цими Правилами.

7.2. Організатор має право відмовити у видачі призів учаснику, якого було визначено переможцем, але який не виконав у повному обсязі визначених цими Правилами умов отримання призу та/або вимог до учасників Розіграшу.

7.3. Організатор має право відмовити в участі у Розіграші учаснику, який не відповідає вимогам цих Правил.

8. Способи та порядки інформування Учасників про строки та умови проведення Розіграшу

8.1. Інформування щодо Правил Розіграшу здійснюється на офіційному вебсайті Фонду Східна Європа.

8.2. Термін проведення Розіграшу або вид подарунку можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Розіграшу  протягом періоду проведення Розіграшу.

8.3. Зміна та/або доповнення Правил Розіграшу підлягають оприлюдненню в порядку, визначеному для інформування про Розіграш. Такі зміни та доповнення набувають чинності від моменту опублікування на офіційному вебсайті Організатора.

9. Порядок проведення розіграшів Призів

9.1. У період від 1 до 10 березня 2022 року здійснюється підтвердження відповідності учасників умовам цих Правил Розіграшу. Організатором перевірятимуться електронні адреси учасників, які зареєструвалися від 18 січня до 31 січня 2022 року включно на Онлайн-курс та отримали сертифікати до 28 лютого 2022 року.

9.2. У період від 10 до 15 березня буде проведено визначення Переможців. Визначення переможців Організатором здійснюється випадковим чином із застосуванням сервісу random.org серед усіх учасників, які виконали Правила Розіграшу, шляхом формування списку.

9.3. Переможці на позиціях:

 1 і 2 у списку отримують призи «Індивідуальна онлайн-консультація»; 

3, 4, 5 отримують приз «Набір книжок»; 

6, 7, 8, 9, 10 отримують приз «Термокружка».

Всі результати Розіграшу є остаточними й оскарженню не підлягають.

9.4. Інформування переможців Розіграшу здійснюється Організатором 15 березня 2022 року.

10. Призи

10.1. Учасники Розіграшу, які виконали всі умови Розіграшу, передбачені цими Правилами, та стали переможцями після проведення процедури визначення переможців згідно пункту 9, мають можливість отримати такі заохочення у вигляді подарунку:

«Індивідуальна онлайн-консультація» розмова з експерткою із дизайн-мислення Світланою Хуткою засобами зв’язку (Zoom, Skype та іншими на вибір експертки та Переможця), тривалістю до 60 хвилин. Скористатися цим призом можна до 30 березня 2022 року, якщо інше не буде узгоджено додатково спільно переможцем та організатором. Кількість Переможців, які отримають такий Приз, 2.

«Набір книжок» комплект із трьох друкованих книжок «Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал» Тома Келлі, Девіда Келлі, видавництво «Основи», 2020 рік; «Емоційний інтелект» Ґоулмана Деніела, видавництво «Віват», 2018 рік; «Від хорошого до величного», Джима Коллінза, видавництво «Наш формат», 2021 рік. Книги будуть надіслані Переможцю протягом одного місяця від моменту отримання від Переможця усіх необхідних контактних даних для доставки через компанію «Нова Пошта». Кількість Переможців, які отримають такий Приз, 3. Найменування книжок, що входять до набору, можуть бути змінені. Кількість книжок при цьому залишиться сталою. 

«Брендована термокружка» кружка з кришкою з нанесеними логотипами. Кількість Переможців, які отримають такий Приз, 5. Приз буде надісланий Переможцю протягом одного місяця від моменту отримання від Переможця усіх необхідних контактних даних для доставки через компанію «Нова Пошта».

10.2. Грошовий еквівалент призів Розіграшу не видається. 

10.3. Відповідальність за нарахування та сплату податків, пов’язаних із врученням заохочень і передбачених законодавством, несе Організатор.

10.4. Організатор Розіграшу не несе відповідальності за якість Подарунків і Призів Розіграшу, всі такі претензії висувають виробникам відповідних заохочень згідно з їхніми гарантійними зобов’язаннями.

10.5. Учасники Розіграшу самостійно несуть ризики, пов’язані з участю в Розіграші, в тому числі пов’язані з втратою права на отримання будь-яких соціальних пільг та/або допомог, у тому числі субсидій, внаслідок отримання заохочень Розіграшу.

11. Умови отримання Призів

11.1. Представник Організатора інформує Переможців винятково через електронну пошту, що зазначена учасником, якого визначено переможцем, під час реєстрації на онлайн-платформі Zrozumilo, та поінформувавши про результати розіграшу на Офіційній фейсбук-сторінці.

11.2. Для підтвердження свого права та  отримання призу Переможець повинен протягом 5 (п’яти) робочих днів після надсилання йому повідомлення зв’язатись із представником Організатора зазначеним у повідомленні способом і надати у спосіб, визначений представником Організатора, такі дані:

 • копію власного паспорта громадянина України, а саме: 1 та 2 сторінки або копію паспорта у формі ID-картки з обох сторін із довідкою про місце реєстрації;
 • копію власної довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • місто, номер відділення «Нової Пошти» та номер телефону для отримання призу;
 • згоду на використання й оброблення своїх персональних даних.

11.5. Учасник має право отримати Приз тільки після того, як він надає всі документи і інформацію, вказані в п. 11.4 Правил. Дата надання всіх даних вважається датою визнання Учасника Переможцем.

11.3. У випадку, якщо Учасник не виконує вимог п. 11.4 Правил або відмовляється від Призу, Організатор прибирає дані такого Учасника зі списку Переможців. У такому випадку на отримання Призу претендує наступний Учасник зі списку, починаючи з 11 позиції рейтингу, сформованого випадковим чином відповідно до пункту 9.

11.4. Призи надсилають чи надають за рахунок Організатора за зазначеними контактними даними Переможців протягом терміну, зазначеного у пункті 9.2. від дати визнання Учасника Переможцем та отримання контактних даних від нього.

11.5. Кожен Учасник має право на отримання не більше 1 (одного) призу протягом всього періоду проведення Розіграшу.

11.6. Оподаткування призів здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України.

11.7. Список Переможців фіксується у Протоколі Визначення Переможців та публікується на Офіційній сторінці Організатора у фейсбуці протягом 5 (п’яти) робочих днів від моменту визнання Учасника Переможцем.

12. Порядок отримання призів

12.1. Призи «Набір книжок» та «Брендована термокружка» надсилаються Організатором учасникам, які належним чином та в повному обсязі виконали усі умови Правил, не пізніше 15.04.2022 року включно.

12.2. Можливість скористатися призом «Індивідуальна онлайн-консультація» надається учасникам не пізніше 30.04.2022 за попередньою домовленістю з експерткою.

12.3. Будь-які додаткові витрати Учасників, пов’язані з отриманням таких заохочень, не компенсуються Організатором Розіграшу.

12.4. Заохочення надсилаються бандероллю/посилкою за контактними даними, вказаними Учасником. Отримання заохочень здійснюється Учасниками самостійно шляхом отримання бандеролі/посилки у відповідних відділеннях «Нової Пошти».

12.5. Заохочення, що не будуть отримані Учасниками Розіграшу у відділеннях «Нової Пошти» за вказаною Учасником адресою протягом 5 (п’яти) календарних днів від дати їхнього надходження, повертаються Відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання заохочень та/або будь-яких компенсацій, в т. ч. грошових, від Організатора Розіграшу, а Організатор залишає за собою право розпорядитися призами на власний розсуд.

12.6. Повторне надсилання заохочень, не отриманих Учасником з будь-яких підстав, не передбачається, і Організатор не має зобов’язань і не розглядає претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику будь-яких компенсацій, в т. ч. грошових.

12.7. Організатор Розіграшу і пов’язані з Розіграшем особи не несуть відповідальності за подальше використання отриманих Учасниками заохочень та/або за відсутність у Учасників Розіграшу можливості скористатись наданими заохоченнями з будь-яких причин.

12.8. Організатор не несе ніякої відповідальності за несвоєчасну доставку або недоставку призів службою доставки «Нова Пошта». Всі претензій щодо пошкодження, псування, втрати, несвоєчасної доставки або недоставки заохочень Учаснику слід адресувати безпосередньо службі доставки «Нова Пошта».

12.9. Для виконання зобов‘язань із доставки/вручення заохочень Організатор має право вимагати від Учасника надання інформації, не передбаченої цими Правилами і необхідної для здійснення цих дій. Повна або часткова відмова Учасника в наданні вищезазначеної інформації автоматично звільняє Виконавця від зобов‘язань щодо вручення заохочення Учаснику.

12.10. Організатор залишає за собою право призупиняти або відмовляти у видачі заохочень за власним рішенням, в тому числі у таких випадках:

 • Якщо електронна пошта, зазначена у обліковому записі учасника на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo, зареєстрована на юридичну особу.
 • У разі затримок та будь-яких технічних збоїв операторів мобільного зв‘язку та провайдерів інтернету, що вплинули на процес отримання призів.
 • Якщо Учасник не надав представнику Організатору всієї інформації, передбаченої цими Правилами;
 • Якщо Учасник проходив зазначений онлайн-курс раніше і пройшов його знову лише для отримання призів і про це стало відомо Організатору.
 • Якщо Учасник зареєстрував кілька облікових записів і використав їх для підвищення шансів на перемогу у Розіграші.
 • Якщо Учасник порушив інші положення Правил Розіграшу, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

13. Інші умови

13.1. Організатор залишає за собою право розміщувати додаткову інформацію про Розіграш у порядку, передбаченому Правилами.

13.2. Організатор має право визнати недійсними та анулювати результати всіх дій Учасника Розіграшу, а також заборонити подальшу участь у Розіграші без пояснення причин будь-якій особі. В тому числі особам, які вчиняють дії, що мають ознаки шахрайських, спрямованих на підробку процесу участі в Розіграші. В тому числі особам, які за допомогою спеціального обладнання, програм або в інші недобросовісні способи здатні вплинути на результат Розіграшу. В тому числі особам, які діють з порушенням положень цих Правил. А також особам, які вчиняють дії, метою яких є набридання, образа, погрожування та заподіяння занепокоєння будь-якій особі, яка може бути пов‘язана з цим Розіграшем.

13.3. Організатор не несе відповідальності за технічні негаразди, пов‘язані з реєстрацією Учасників.

13.4. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або в будь-які інші контакти з Учасниками Розіграшу за винятком випадків, прямо передбачених Правилами.

13.5. Правилами Розіграшу не передбачено зберігання незатребуваних призів і їхню видачу після закінчення строків, передбачених цими Правилами. Всі незатребувані призи Розіграшу залишаються у Організатора, і він може використовувати їх на власний розсуд.

13.6. Учасник Розіграшу, який бере участь в Розіграші, тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Розіграшу і свою повну та безумовну згоду з ними.

13.7. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатору Розіграшу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (в т. ч. шляхом передання третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч., але не обмежуючись, право публікації (в т. ч. його імені та зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем або Організатором Розіграшу та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні статей 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

13.8. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект цього Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп‘ютерними вірусами, негараздами в роботі мережі “Інтернет”, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними негараздами та з будь-якої іншої причини, неконтрольованої Організатором, яка спотворює або стосується виконання, безпеки, чесності, цілісності або належного проведення Розіграшу, Організатор може на власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Розіграшу.

13.9. Всі Учасники Розіграшу самостійно оплачують всі витрати, понесені ними в зв‘язку з їхньою участю в Розіграші.

13.10. Організатор і залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форсмажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, карантин, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора та залучених ним третіх осіб обставини.

13.11. Усі результати Розіграшу та рішення Організатора, що пов‘язані з проведенням Розіграшу, є остаточними і оскарженню не підлягають.

14. Персональні дані

14.1. Учасник Розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності та наслідків, пов’язаних із можливою участю в Розіграші та отриманням заохочень.

14.2. Під час участі в Розіграші Учасники Розіграшу самостійно надають свої персональні дані, а саме: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), поштову адресу, контактний телефон тощо. Інформація, що надається, належить до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

14.3. Беручи участь в Розіграші, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також із тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їхнє оброблення Організатором Розіграшу на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, але не обмежуючись, для проведення цього рекламного розіграшу згідно з офіційними Правилами (проведення визначення Учасників Розіграшу, які мають право отримати заохочення, для підготовки статистичної інформації тощо).

14.4. Оброблення персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно або може бути передане іншим операторам на підставі договору за умови збереження конфіденційності.

14.5. Персональні дані Учасника Розіграшу зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Розіграшу. У разі відкликання згоди на оброблення персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Розіграші.