Подiлитись
28/03/2022
Нові пожертви для «Шелтеру»
Пожертви на допомогу переселенцям в Україні

Ми отримуємо пожертви від людей та організацій з усього світу. Цього разу для допомоги вимушеним переселенцям наші партнери Cultivating New Frontiers in Agriculture (CNFA) перерахували 20 000 доларів. Кошти підуть на проєкт «Шелтер», який реалізує Фонд Східна Європа.

CNFA – це американська неурядова організація, яка стимулює економічне зростання через розвиток підприємництва, зокрема, допомагаючи фермерам та сільськогосподарським підприємствам. 

Разом із іншими внесками кошти будуть спрямовані на надання невідкладної допомоги українським переселенцям на місцях. Проєкт спрямований на підтримку внутрішньо переміщених осіб, збір коштів на їхні потреби та повний цикл із прийому, супроводу та розподілу гуманітарних вантажів.

Вже зараз Фонд надав фінансування п’ятьом ГО, які облаштовують прихистки для вимушених переселенців у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській та Чернівецькій областях, а також передає гуманітарну допомогу на потреби громад.

Дізнатися більше про «Шелтер» та долучитися фінансово можна за посиланням. Допомогти внутрішньо переміщеним особам можна у один клік на сторінці проєкту на GoFundMe.