Подiлитись
19/06/2024
Нові е-сервіси для молоді

У 2024 році подати заявки на молодіжні обміни можна онлайн. Електронну систему для реалізації сервісу «Конкурс проєктів міжнародних молодіжних обмінів» презентували 18 червня на конференції «Нові цифрові можливості для молоді». 

Систему розроблено з метою спростити процедури подання та оброблення конкурсних заявок. Над нею спільно працювали Міністерство молоді та спорту України та швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. 

Учасників конференції, а це представники молодіжних структур й організацій, привітали Андрій Чесноков, заступник Міністра, та Олександра Радченко, координаторка компоненту е-Демократія Програми EGAP.

«Молодь — це наше сьогодення, особливо в цей непростий для України час. Молоді люди — це третина Сил оборони України. Завдяки їх подвигу ми можемо реалізовувати такі проєкти, які ми імплементуємо спільно з Фондом Східна Європа у цифровій галузі», — зазначив Андрій Чесноков.

«Ми всі маємо докласти максимум зусиль для того, щоб наша молодь отримала можливості для навчання, розвитку та реалізації власних ідей», — наголосила Олександра Радченко.

Лілія Шкира, представниця Мінмолодьспорту, розповіла, що від 2016 до 2023 року в молодіжних обмінах було понад 19 тис. учасників. Тож електронна система стане зручною та корисною для багатьох молодих людей.  

Також на конференції презентували новий вебсайт державного Українського молодіжного фонду, який розробили в межах Програми EGAP. Відтепер тут можна дізнатися про актуальні гранти та програми, етапи конкурних відборів, новини, майбутні події тощо. 

«Український молодіжний фонд був створений як платформа, яка даватиме можливості отримувати гранти коштом національних й міжнародних організацій, партнерів, які підтримують молодь», — розповів Дмитро Твердохліб, директор Фонду.

Переглянути подію можна за покликанням: http://bit.ly/3VwabOI 

Захід організовано за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Українським молодіжним фондом.