Подiлитись
10/02/2022
Можливості для деокупації Криму

У заході під головуванням першої заступниці міністра Еміне Джапарової взяли участь Представник Президента в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, керівник Прокуратури Автономної Республіки Крим та м. Севастополь Ігор Поночовний, народні депутати України, представники Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства освіти та науки, Міністерства культури та інформаційної політики, Офісу Кримської платформи, Українського інституту та Експертної мережі Кримської платформи.

Представники урядового, парламентського та експертного секторів обговорили питання синхронізації зусиль задля досягнення цілей Кримської платформи. Вони окреслили перспективи тристоронньої взаємодії, у тому числі – в контексті розвитку парламентського та експертного треків Кримської платформи, а також плани на поточний рік.

Учасники окремо обговорили питання проведення у серпні цього року двох важливих заходів Кримської платформи: Парламентського саміту та Чорноморської безпекової конференції.

«Міжнародна Кримська платформа стала національним брендом, який інтегрував усі питання Криму на внутрішньому та зовнішньому треках, об’єднав усіх стейкхолдерів урядового та неурядового секторів задля досягнення однієї мети – деокупації Криму», – зазначила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

«Раді брати активну участь у підтримці Кримської платформи, яка відстоює національні інтереси України та співзвучна з місією та баченням Фонду. Зі свого боку ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб усі стейкхолдери, включно із Експертною мережею, були забезпечені необхідними ресурсами та координували свою роботу із виконання Стратегії з деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Криму», – зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Захід проведено Міністерством закордонних справ України у партнерстві з Фондом Східна Європа за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).