Подiлитись
Роберт О’Донован
Фонд Євразія, віцепрезидент з програм

У Фонді Євразія безпосередньо керує практикою цифрового врядування, яка складається з чотирьох програм, серед іншого – флагманською програмою Фонду з антикорупційного електронного врядування в Україні. 

Раніше Роб очолював команду з розвитку бізнесу Фонду Євразія, отримавши за час роботи кілька багатомільйонних премій. Від 2006 по 2010 рік обіймав посаду старшого спеціаліста з програм та оцінки Фонду. Крім того, регулярно оцінював організаційну спроможність семи місцевих фондів, що належать до складу мережі Фонду Євразія. 

Від 2001 по 2006 рік Роб працював у Тбілісі, Грузія, де був регіональним директором Програми співпраці на Південному Кавказі – транскордонна ініціатива, яка зміцнювала зв’язки між провідними неурядовими організаціями з Вірменії, Азербайджану та Грузії. 

Роб розпочав свою кар’єру у сфері міжнародного розвитку 1996 року як волонтер Корпусу Миру. Там, на південному сході Казахстану, він викладав англійську старшокласникам, а ще – допомагав заснувати асоціацію вчителів англійської мови. Має ступінь бакалавра з англійської літератури в Університеті Вермонта та магістра з управління розвитком в Американському університеті.