Подiлитись
Олеся Оленицька
Директорка з корпоративних зв’язків компанії «Київстар»

Експертка у сфері корпоративних, кризових комунікацій та співпраці з органами влади. Має досвід роботи у державному секторі, журналістиці, а ще – з успішного втілення комунікаційних проєктів у ритейлі.

Олеся протягом п’яти років була співголовою Комітету з роздрібної торгівлі та е-комерції в Американській торговельній палаті в Україні та членкинею Комітету з роздрібної торгівлі в Європейській Бізнес Асоціації. 

У 2024 році стала директоркою із корпоративних зв’язків компанії «Київстар». Від листопада 2023 року обіймала посаду директорки зі зв’язків з органами влади, громадськістю та безпеки мережі мультимаркетів «Аврора». 

2014 року Олеся приєдналася до команди Metro Ukraine на посаді керівниці управління корпоративних комунікацій, а 2016 року була призначена на посаду директорки зі зв’язків з Урядом та громадськістю. Також працювала у пресслужбі Адміністрації Президента України та прессекретаркою депутатської групи у Верховній Раді. 

Фахову освіту здобула у КНУ імені Тараса Шевченка, отримавши диплом магістра журналістики. Додатково навчалась на юридичному факультеті НАУ та у Школі публічної політики Лі Куан Ю Сінгапуру.