Днями у Києві відбулась конференція «Інклюзивне відновлення та відбудова». Подія мала на меті запропонувати ідеї щодо інклюзивного відновлення та реконструкції, стати майданчиком для пошуку оптимальних рішень, врахувавши перспективи різних груп і регіонів України. Зі свого боку, такий підхід забезпечує рівні й прозорі процеси під час планування, реалізації та моніторингу.
До конференції також доєднались фахівчині Фонду – Ілона Хмельова, Леся Лучковська й Олександра Радченко. Наші колежанки стали авторками «background paper» про інклюзивне управління та диджиталізацію й презентували його учасникам заходу. Основні рекомендації були пов’язані з:
Крім наших колежанок, у події взяли участь представники громадського сектору, уряду, міжнародних організацій, експерти з відновлення / реконструкції на місцевому та національному рівнях, а ще – консультанти Folke Bernadotte Academy, зокрема Брайан Браваті та Марк Мюллер. Окрім інклюзивного управління та диджиталізації, вони дискутували про судові системи в умовах війни, гендерну чутливість, інтеграцію ветеранів, багаторівневу координацію стейкхолдерів та людиноцентричне перехідне правосуддя.
Дводенна конференція у Києві – частина проєкту «Інклюзивне відновлення та відбудова» за підтримки шведської державної організації Folke Bernadotte Academy (FBA). Згодом захід відбудеться у Швеції та Німеччині – естафету переберуть Стокгольм і Берлін.
Ініціатори й організатори конференції – Ukrainian Community of Dialogue Practitioners, мережа організацій Rule of Law: соціологічна агенція «ФАМА», Center for Security Studies CENSS, Всеукраїнська Асоціація Жінок-Суддів, Громадянський Центр Правових Ініціатив, а також – Фонд Східна Європа.
#inclusiveRecoveryandReconstructionua