Подiлитись
28/09/2022
Граємо у «Дивись під ноги!»

Основна мета гри – розказати дітям, що таке вибухонебезпечні предмети (ВНП), який вони можуть мати вигляд – і що слід робити при виявленні підозрілого предмету. І головне – зробити це дійсно у форматі гри: цікаво, просто та невимушено – щоб учням самим закортіло дізнатись якомога більше.

Оскільки гра «Дивись під ноги!» – командна, то до процесу залучені усі діти. Кожен отримує свою картку та відповідає на запитання, а успіх у грі залежить від спільних зусиль. Тільки разом можна дійти до перемоги.

Учні активно брали участь у завданнях, шукали правильні відповіді та допомагали одне одному. А наприкінці гри спеціаліст ДСНС провів групову дискусію, щоб закріпити здобуті знання та пояснити учням про ВНП те, що могло залишитись незрозумілим.

Навчальна гра «Дивись під ноги!» – чудовий спосіб навчити дітей важливого за допомогою розваги. Тож ми разом із ДСНС закликаємо батьків і вчителів України проводити такі ігрові уроки та допомагати дітям дізнаватися просто про складне. Адже безпека починається зі знань.

Фонд Східна Європа спільно з ДСНС України та YMCA розробили гру в межах програми «Дивись під ноги!» коштом DanChurchAid.