Подiлитись
30/09/2022
Географія «Шелтера» розширюється

Охоплюємо ще більше областей України грантами – географія «Шелтера» розширилась на Миколаївську, Дніпропетровську та Одеську області. 

Кошти надамо п’ятьом організаціям:

  • ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» нададуть психологічну підтримку жінкам, зокрема матерям і дружинам загиблих воїнів. І забезпечать продуктами та засобами гігієни переселенців у Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях.
  • Разом із БФ «Крила надії» продовжуємо спільний проєкт із надання медико-психологічної допомоги на Львівському залізничному вокзалі. У межах програми п’ять психологів проведуть 100 тренінгів для соцпрацівників, керівників шкіл та вчителів Львівщини.
  • ГО «Ватра» передасть продукти для 300 внутрішньо переміщених людей, які проживають у Доброславській громаді Одеської області. 
  • ГО «Добрі Дії» закуплять продовольчі та непродовольчі товари для 330 внутрішньо переміщених людей старшого віку із Старосалтівської громади Харківської області.
  • БФ «Центр допомоги переселенцям та Армії» забезпечить 900 родин (приблизно 2 070 осіб) міста Дніпра харчовими наборами.

Разом підтримуємо вимушено переміщених людей та тих, хто постраждав через воєнні дії. Дякуємо за підтримку програми «Шелтер» посольству Королівства Данії в Україні.