Share
11/10/2020
Corporate volunteering

(Укр)

Завантажити матеріали: 

Українська версія

Англійська версія

(Укр) Ця публікація є частиною проєкту «United for Youth», який реалізується партнерами з чотирьох країн: Фонд Східна Європа (Україна), Socialinis Veiksmas (Литва), Voluntariado y Estrategia (Іспанія), Samen voor Eindhoven (Нідерланди) за фінансової підтримки Програми Erasmus+.

Учасники проєкту мають за мету популяризацію корпоративного волонтерства як інструменту підвищення лояльності співробітників до роботи в організаціях різних секторів та як одного з методів вирішення проблем працевлаштування молоді.

Одним із етапів проєкту стало проведення дослідження стану корпоративного волонтерства у чотирьох країнах, яке лягло в основу матеріалів цього посібника. Учасники проєкту здійснили три навчальні візити до країн-учасниць (Литва, Іспанія, Нідерланди), де мали зустрічі з представниками різних організацій, що займаються волонтерськими проєктами, а також особисто брали участь у волонтерській діяльності задля отримання практичного досвіду. Окрім цього, у всіх країнах було проведено аналіз поточної соціально-економічної ситуації та стану ринку праці, а також – 22 інтерв’ю з представниками бізнес-компаній, навчальних закладів, неприбуткових організацій та місцевими політиками. Як підсумок – до посібника увійшли 14 кращих практик корпоративного волонтерства, які покликані надихнути громадськість на нові ідеї та проєкти.