Share
29/10/2021
Official visit

(Укр) Україна готується до Ukraine Reform Conference, яка відбудеться у 2022 році в місті Лугано у Швейцарії. У межах підготовки до заходу сьогодні віцепрезидент Швейцарської Конфедерації Ігнатіо Кассів зустрівся із флагманськими партнерами Програми швейцарського співробітництва з Україною на 2020–2023 роки.

Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, є одним із таких партнерів.

Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, розповів Ігнатіо Кассіву про диджитал-прогрес України та співпрацю Програми EGAP з Міністерством цифрової трансформації і 411 територіальними громадами.

Робота Програми EGAP здійснюється у трьох напрямках – електронні послуги, електронна демократія та цифровізація регіонів.

Серед успішних проєктів, реалізованих завдяки співпраці Програми з Мінцифрою, – запуск порталу та застосунку Дія, сервісу єМалятко, COVID-сертифікатів, автоматичної реєстрації бізнесу, платформ Дія. Цифрова освіта та Дія. Цифрова громада, модулю Е-конкурси на платформі ВзаємоДія тощо.

За весь час роботи Програми запущено чи покращено понад 60 цифрових інструментів, користувачами яких стали близько шести мільйонів українців.

Нагадаємо, програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) реалізується протягом 2015–2023 років Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Програма впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC). Цільовими регіонами є Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Луганська та Одеська області.