Подiлитись
27/04/2023
Допомога українцям від Данії

За понад рік роботи над програмою «Шелтер» ми надали прихисток тисячам вимушених переселенців і допомогли тисячам українців на деокупованих територіях. Вдалося це здебільшого завдяки нашим вірним друзям, партнерам і, звісно ж, донорам. Одним із них стало Посольство Королівства Данії в Україні.

Ще на початку повномасштабного вторгнення представники Посольства відгукнулися з бажанням фінансово підтримати ініціативу Фонду. Завдяки плідній співпраці з донором Фонд зміг надати гранти 20 громадським організаціям з різних областей України. Серед них – Львівська, Черкаська, Івано-Франківська, Миколаївська, Дніпропетровська, Вінницька, Одеська, Харківська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Чернігівська та місто Київ.

Саме місцеві громадські організації найкраще знають потреби своїх громад і людей. Тому ми створили велику партнерську мережу майже по всій Україні, щоб наша допомога була максимально доцільною та ефективною.

На сьогодні за кошти, надані Посольством Королівства Данії в Україні, нам уже вдалося облаштувати 17 прихистків для постраждалих від бойових дій, а також – роздати тим, хто цього потребував, понад 10 000 наборів продовольчих і непродовольчих товарів. Загалом допомогу отримали понад 20 000 українців.

Окрема увага в межах програми «Шелтер» була приділена психологічній підтримці. Завдяки коштам, наданим донором, майже 1 400 осіб відвідали індивідуальні та групові заняття зі спеціалістами. Ще 503 консультації психологів було надано телефоном. 58 фахівців отримали супервізію. Понад 1 600 осіб взяли участь у тренінгах для тих, хто працює з постраждалими від воєнних дій.

Ми не зупиняємось і продовжуємо свою справу. Попереду – нові гранти, співпраця і ще більше допомоги в межах програми «Разом ми – Шелтер». Адже не забуваймо про те, що війна триває. Щодня нужденних і постраждалих від бойових дій тільки більшає.

Тож працюємо, підтримуємо та перемагаємо разом!