Подiлитись
09/09/2022
Західні лідери думок відвідали укриття шкіл

Колишній Посол США в Україні Джон Хербст та заступниця директора The Atlantic Council’s Eurasia Center Мелинда Гарінг побували з візитом у двох київських закладах освіти. Поважних гостей супроводжувала Вероніка Чечоткіна, проєктна менеджерка Фонду Східна Європа.

Західні лідери думок хочуть долучитися до нашої програми «Безпечна школа», націленої на комфорт дітей: і фізичний, і психологічний. Нам надзвичайно важлива така підтримка від справжніх друзів України. Пані Мелинда, до слова, є членкинею Правління нашої організації. 

«Українці дійсно піклуються про найбільш вразливих людей у своєму суспільстві. Нам дуже сподобався новий центр для дітей з порушенням інтелектуального розвитку. Там вони навчаються і оброблення дерева, і глиняної справи, і шиття», – одразу після візиту поділилась Мелинда Гарінг у твіттері.

Нагадаємо, на меті нашої програми «Безпечна школа» – облаштувати 20 укриттів у відносно безпечних областях України, зокрема у Києві. Усі школи отримають базовий пакет обладнання для укриттів: електрообігрівачі, аварійні світильники, аптечки, кулери та фільтри для води, роутери, меблі для сидіння, матеріали для занять та ігор із дітьми. А чотири школи ще й відремонтують.