Подiлитись
14/09/2022
Ще більше грантів!

Кошти надаємо у межах нашої програми «Шелтер» на підтримку вимушено переміщених осіб та інших категорій громадян, які постраждали внаслідок воєнних дій. Сподіваємося на плідну співпрацю з обраними організаціями. Розповідаємо про них нижче:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Допоможи ближньому Черкаси» покращить умови проживання ВПО у чотирьох гуртожитках. Також організація підтримає локальних виробників через закупівлю в них непродовольчих товарів для прихистків.

Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» закупить товари першої необхідності, продукти та побутову техніку п’ятьом шелтерам Львівщини.

Благодійний фонд «Вигодський край» надасть допомогу дітям та матерям, які проходять курс лікування та реабілітації в Харківському медичному центрі. А також забезпечить їжею дітей зі складними життєвими обставинами в Грушівській громаді Дніпропетровської області.

Громадська організація «Соціальних ініціатив “Рух”» допоможе продуктовими наборами та непродовольчими товарами ВПО у Водяницькій громаді Черкаської області.

Дякуємо за підтримку програми «Шелтер» посольству Королівства Данії в Україні.