Подiлитись
24/05/2023
Конкурс на закупівлю серверного обладнання для впровадження е-документообігу в пілотних громадах

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на закупівлю серверного обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення для впровадження е-документообігу у пілотних громадах Програми.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

У межах Програми EGAP надається системна підтримка пілотним громадам у сфері цифрової трансформації.

Основне завдання:

  • поставка серверного обладнання та спеціалізованого програмного забезпечення з метою побудови (або організації) захищеного каналу зв’язку в межах впровадження системи електронного документообігу у пілотних громадах Програми EGAP у Чернігівській області (Бобровицька, Іванівська, Менська, Сновська громади);
  • специфікація, кількість одиниць та технічні параметри предмету закупівлі вказано у Додатку 1

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-08 від 31 січня 2023 року та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Очікуваний термін поставки: не пізніше 30 червня 2023 року

Критерії:

  • ціна;
  • строки поставки;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим у Додатку 1

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) – Заявка на участь у конкурсі.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців з дати його отримання замовником (з дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту tender@egap.in.ua до 08 червня 2023 року включно. У темі листа просимо вказати “Серверне обладнання для СЕД”.

У межах надання послуги мають відбутися поставка, монтаж та пусконалагоджувальні роботи товару (за потреби) у Менській, Бобровицькій, Іванівській, Сновській громадах Чернігівської області та Чернігівській ОВА. Отже, сума пропозиції має включати вартість доставки до зазначених отримувачів та вартість робіт із монтажу, встановлення, налаштування обладнання, пусконалагоджувальних робіт.