Подiлитись
13/06/2023
Конкурс на вибір виконавця робіт з проєктування та будівництва приміщення Дія Центру за модульною або каркасною технологією

Фонд Східна Європа та Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на вибір виконавця робіт з проєктування та будівництва приміщення Дія Центру (центру надання адміністративних послуг) за модульною або каркасною технологією.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади і громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Місце будівництва: Чернігівська область, м. Сновськ.

Термін виконання робіт:

 • проєктна документація: липень 2023 р.
 • виконання будівельних робіт: серпень – 15 листопада 2023 р.

Тендер передбачає подачу учасником пропозиції на два ЛОТи:

 • ЛОТ 1 – проєктування приміщення Дія Центру за модульною або каркасною технологією. У цьому ЛОТі учасник тендеру пропонує вартість та термін виконання проєктної документації згідно з Технічним завданням.
 • ЛОТ 2 – будівництво приміщення Дія Центру за модульною або каркасною технологією. У цьому ЛОТі учасник тендеру пропонує орієнтовну вартість робіт та термін будівництва приміщення Дія Центру за визначеною учасником технологією (модульною або каркасною) та згідно з Технічним завданням. Розрахунок вартості та вибір технології будівництва учасник проводить на основі власного досвіду будівництва аналогічних об’єктів. Запропонована у цьому ЛОТі учасником тендеру вартість будівництва приміщення Дія Центру буде розглядатися як гранична межа під час виконання проєктної документації.

Участь у тендері можуть брати:

 • підприємство, яке є безпосередньо виробником швидкозбірних конструкцій для реалізації технології будівництва;
 • будівельна компанія у співпраці з підприємством, яке є виробником швидкозбірних конструкцій для реалізації технології будівництва.

Загальні вимоги до тендерної пропозиції

Учасники тендеру повинні подавати тендерну пропозицію на обидва ЛОТи і мати досвід будівництва аналогічних об’єктів площею від 250 м2 і більше за запропонованою технологією (модульною або каркасною).

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни тендеру чи визнання його таким, що не відбувся).

До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

На підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року та положень підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, операції за цим тендером звільняються від податку на додану вартість та, відповідно, вартість обладнання та робіт оплачуватимуться за визначеною учасником тендеру ціною без ПДВ. У випадку укладення договору учаснику тендеру надаватиметься копія чинної реєстраційної картки проєкту (програми) та копія чинного Плану закупівлі, засвідчені печаткою Фонду Східна Європа. Фонд Східна Європа не є платником ПДВ. У тендерній пропозиції потрібно вказувати вартості за ЛОТами без врахування ПДВ.

Критерії вибору виконавця робіт з проєктування та будівництва приміщення Дія Центру:

 • відповідність тендерної пропозиції вимогам тендерного оголошення;
 • запропонована вартість робіт за кожним ЛОТом;
 • запропоновані терміни виконання робіт за кожним ЛОТом;
 • якісні показники запропонованих технічних характеристик конструктивних та інженерних рішень;
 • заявлений досвід учасника будівництва аналогічних об’єктів площею від 250 м2 і більше за запропонованою технологією (модульною чи каркасною).

Для участі в процедурі тендеру необхідно надати наступний пакет документів:

 • Лист-заявку на участь в процедурі тендеру в довільній формі.
 • Заповнену форму тендерної пропозиції учасника.
 • Опис та технічні характеристики запропонованих конструктивних та інженерних рішень для приміщення Дія Центру в довільній формі.
 • Копію виписки (завірену учасником) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або копію свідоцтва про реєстрацію (завірену учасником) субʼєкта підприємницької діяльності.
 • Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ (завірену учасником).
 • Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку (завірену учасником).
 • У разі, якщо учасник не є платником податку на додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв.
 • Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури щодо підпису документів цінової пропозиції. Повноваження щодо підпису документів підтверджується одним з наступних документів, який має бути завірений власною печаткою (за умови використання) заявника (копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника заявника або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи заявника на підписання документів).
 • Копії дозвільних документів на виконання будівельних робіт (за наявності).
 • Лист від підприємства-партнера, яке є виробником швидкозбірних конструкцій для реалізації запропонованої учасником технології будівництва (надається, якщо учасник залучатиме субпідрядне підприємство, яке є виробником конструктивних елементів для будівництва).

Вимоги до оформлення та відправлення тендерної пропозиції

Усі копії документів завіряються підписом уповноваженої посадової особи учасника тендеру та печаткою (за умови використання).

Тендерна пропозиція (пакет документів) подається у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за умови використання).

На конверті потрібно зазначити:

 • назву предмета закупівлі відповідно до оголошення;
 • повне найменування заявника, ЄДРПОУ, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, номери контактних телефонів.

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), на адресу Програми EGAP, електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua не пізніше 07 липня 2023 р.

Тендерні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.