Подiлитись
05/03/2024
Конкурс на вибір підрядника зі створення історій успіху / спеціального медійного проєкту

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на відбір підрядника зі створення п’яти історій успіху.

Конкурс триває у межах програми «Спроможні та сильні», яка реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Програма «Спроможні та сильні» спрямована на посилення стійкості та ефективності організацій громадянського суспільства (надалі – ОГС), які надають послуги постраждалому від повномасштабного вторгнення населенню в Україні.

У межах програми Фонд Східна Європа надає гранти ОГС на підтримку постраждалого від повномасштабного вторгнення населення та сприяє підвищенню інституційної спроможності організацій.

Цільова аудиторія програми «Спроможні та сильні»: вразливі групи населення, як-от внутрішньо переміщені особи (надалі – ВПО), люди з інвалідністю, жінки та діти, які постраждали внаслідок війни тощо.

Завдання конкурсу

Завданням конкурсу є обрання виконавця для створення п’яти історій успіху у форматі відео про громадські організації, які отримали грант у межах програми «Спроможні та сильні» та допомагають вразливим групам населення, які постраждали від повномасштабного вторгнення.

Пропозиції можуть надходити як від ЗМІ, так і комунікаційних агенцій, які пропонують механізми гарантованої дистрибуції контенту з реалістичними KPI.

Мета спецпроєкту – розказати якомога ширшій українській аудиторії про силу та стійкість українців, які невтомно продовжують допомагати один одному в надскладних умовах, та привернути увагу цільової аудиторії до наявних послуг та активностей, що реалізуються в межах проєктів.

Цільова аудиторія документального фільму: дорослі люди, віком 18–54 роки, що слідкують за подіями в Україні, співчувають та допомагають, а також безпосередні бенефіціари проєкту.

Тривалість реалізації проєкту: квітень-червень 2024 року.

Формати матеріалів: відеоформати (сюжети, титровані ролики, документальні фільми).

Очікувані показники ефективності: охоплення аудиторії – 500,000 і більше.

Передбачений бюджет проєкту: 500 000 грн з ПДВ.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

  • Реєстраційні документи (враховуючи ті, що підтверджують можливість здійснення відповідного виду економічної діяльності).
  • Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
  • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів.

Критерії оцінювання конкурсних заявок

Заявки конкурсантів оцінюватимуть за критеріями якості та вартості, при цьому якість пропозиції забезпечує 80% оцінки, а фінансова складова – 20%.

До критеріїв якості належать:

  • якість пропозиції (формати спецпроєкту, творча складова, механізми дистрибуції контенту, прогнозовані показники ефективності тощо);
  • оцінка попереднього досвіду заявника (для цього конкурсантам пропонуємо продемонструвати кейси щонайменше трьох своїх спецпроєктів з наведенням результатів їх реалізації);
  • оцінка кадрового та операційного потенціалу конкурсанта – портфоліо, яке описує його креативно-організаційні можливості з точки зору кваліфікації кадрів, залучених для надання замовлених послуг у повному обсязі.

Звертаємо увагу, що наявність успішного досвіду створення медійних спецпроєктів соціального значення буде перевагою.

Документи, які необхідно подати для участі в конкурсі:

  • Заповнену форму – Заявка на участь у конкурсі на закупівлю.
  • Реєстраційні документи (враховуючи ті, що підтверджують можливість здійснення відповідного виду економічної діяльності).
  • Портфоліо попереднього досвіду: перелік релевантних прикладів розроблених та впроваджених спецпроєктів (не менше трьох).
  • Резюме фахівців, залучених до виконання проєкту.

Терміни подання та контакти

Термін подання конкурсних пропозицій для участі у відборі – до 20 березня 2024 року включно.

Пропозиції на конкурс мають бути подані на електронну пошту tender@eef.org.ua на копії з crproject@eef.org.ua і темою електронного листа «Спроможні та сильні // Історії успіху». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (зокрема електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені щонайменше за п’ять днів до завершення терміну подання пропозицій та мають бути адресовані на електронну пошту tender@eef.org.ua з темою листа «Спроможні та сильні // Історії успіху – запитання».

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.