Подiлитись
20/09/2023
Конкурс на вибір підрядника на проведення та координацію освітньої програми конкурсу грантів Open Datathon reUkraine

Фонд Східна Європа в межах проєкту TAPAS оголошує конкурс з відбору підрядника на проведення та координацію освітньої програми конкурсу грантів Open Datathon reUkraine.

«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) є проєктом USAID/UK aid, виконавцем якого є Фонд Євразія, а виконавчим партнером — Фонд Східна Європа.

Проєкт націлений на протидію корупції через реформу електронного врядування в Україні та запровадження найкращих світових практик у сферах електронних закупівель, відкритих даних та електронних послуг.

Мета: організувати та провести навчальну програму формату циклу онлайн-лекцій/тренінгів/воркшопів для учасників конкурсу грантів, запрошених у фінал, налагодити їх ефективну взаємодію з організаторами, викладачами та одне з одним.

Цільова аудиторія:  ІT-розробники, стартапери, дизайнери, дослідники, активісти громадського сектору, які працюють у сфері створення продуктів і open data сервісів, спрямованих на відновлення України у повоєнний період.

Із повним переліком очікуваних послуг можна ознайомитись у документі Технічні вимоги

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
 • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів — розроблення, проведення та координація навчальних програм, освітніх проєктів, хакатонів, конференцій, самітів (не менше ніж три).
 • Перевагою буде досвід супроводу освітніх продуктів та подій у сфері відкритих даних, протидії корупції, ефективності державного управління, управління ІТ-проєктами та програмами цифрової трансформації.

Документи, які потрібно подати для участі в конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності) і надсилається у сканованому вигляді — Заявка на участь у конкурсі на закупівлю

Пропозиція має містити:

 • Коротку інформацію про заявника.
 • Портфоліо попередніх робіт.
 • Технічні пропозиції щодо змісту програми, формату, методики, тем і спікерів, кількості заходів, методів формування спільноти.
 • Календарний план виконання робіт за етапами.
 • Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним із завдань, з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково треба додати:

 • Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Копію документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.

Критерії відбору та вимоги до підрядника, порядок визначення переможців конкурсного відбору

Підрядника відбирають на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця буде ухвалене на підставі оцінки пропозиції відносно інших за принципом «ціна — якість».

До критеріїв якості належать:

 • оцінка попереднього досвіду заявника (професійного портфоліо з прикладами / покликаннями на раніше розроблені курси, проведені заходи тощо);
 • оцінка технічної пропозиції з точки зору кадрового потенціалу, пропозиції кандидатур конкретних спікерів (зокрема іноземних), запропонованих додаткових тем занять.

Фінансовий складник буде оцінений з огляду на критерії реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Відхилення конкурсних пропозицій

Замовник відхиляє конкурсну пропозицію у таких випадках:

 • учасник не відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим у тендерній документації;
 • учасник надав неправдиві відомості та інформацію щодо вимог тендерної документації;
 • учасник своїми діями намагається вплинути на визначення переможця конкурсу;
 • тендерна пропозиція не відповідає умовам конкурсної документації.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua не пізніше за 23:59 за Київським часом 18 жовтня 2023 року із темою листа «Open Datathon». Пропозицій, надісланих на іншу адресу (зокрема електронну), не розглядатимуть.

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше за 23:59 за Київським часом 14 жовтня 2023 року та адресовані на електронну пошту digital.tenders@eef.org.ua з темою листа «Open Datathon — питання».

У зв’язку з тим, що роботи фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.