Подiлитись
06/02/2024
Конкурс на вибір підрядника (групи експертів) для розроблення та виконання тренінгової та експертної підтримки у сфері IT-рішень та підтримки

Фонд Східна Європа в межах проєкту «Фенікс: Сильна Україна під час війни» оголошує конкурс на відбір підрядника для розроблення і виконання навчальної програми та здійснення спеціалізованої експертної підтримки у сфері IT-рішень та підтримки.

Проєкт «Фенікс» реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт спрямований на посилення українських організацій громадянського суспільства, що надають комплексну підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та громадам, що їх приймають, в умовах війни.

В межах проєкту передбачене фінансування ініціатив з інституційного розвитку для громадських організацій партнерської мережі Фонду. Елементи інституційного розвитку партнерської мережі Фонду містять:

 • вдосконалення фінансових, адміністративних та кадрових процедур і механізмів;
 • поліпшення управлінського потенціалу програм та проєктів;
 • підвищення ефективності комунікації під час кризи;
 • розвиток та забезпечення технічних спроможностей.

Мета цього конкурсу:

Розробити навчальну програму та провести навчання у сфері IT-рішень та підтримки для забезпечення та розвитку технічних спроможностей громадських організацій партнерської мережі Фонду.

Цільова аудиторія:

Технічні спеціалісти (серед них – керівники проєктів чи програм) українських громадських організацій (ОГС), які були обрані як грантоотримувачі для впровадження можливостей інституційного розвитку в межах проєкту «Фенікс» (що належать до партнерської мережі – дивіться за посиланням).

Із повним переліком послуг із розроблення навчального курсу можна ознайомитись у документі – Технічні вимоги.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Юридичні особи та/або фізичні особи-підприємці, що мають право здійснювати відповідний тип економічної діяльності.
 • Наявність підтвердженого досвіду виконання аналогічних проєктів – розроблення та проведення навчальних програм та програм підтримки у сферах інформаційних технологій, комунікації та управління ІТ-проєктами, розроблення освітніх продуктів.

Документи, які треба подати для участі у конкурсі:

Пропозиція оформлюється на бланку заявника відповідно до аплікаційної форми (обов’язково – з підписом уповноваженої посадової особи учасника та, за наявності, печаткою) і надсилається у сканованому вигляді – Форма заявки на участь у конкурсі на закупівлю.

Пропозиція має містити:

 • Коротку інформацію про заявника.
 • Портфоліо попередніх робіт.
 • Стратегію виконання завдання – концепцію навчання та програми підтримки: пропозиції щодо змісту програми, формату, тем для занять, кандидатури спікерів, експертів для надання спеціалізованої підтримки, серед іншого – їхні резюме та портфоліо робіт.
 • Календарний план виконання робіт за етапами.
 • Детальну цінову пропозицію з розбивкою за кожним із завдань відповідно до Технічних вимог з інформацією про очікуваний порядок оплати послуг.

До пропозиції обов’язково треба додати:

 • Резюме залучених до виконання проєкту фахівців із зазначенням кваліфікації та досвіду.
 • Реєстраційні документи, зокрема:
  • Копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  • Копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.
  • Реквізити банківського рахунку.

Критерії відбору та вимоги до підрядника, порядок визначення переможців конкурсного відбору

Відбір підрядника здійснюється на конкурсній основі.

Рішення щодо переможця ухвалюється на підставі оцінки пропозиції відносно інших та згідно з принципом «ціна–якість».

До критеріїв якості належать:

 • оцінка попереднього досвіду заявника (професійного портфоліо з прикладами / покликаннями на раніше реалізовані навчальні програми тощо);
 • оцінка технічної пропозиції з точки зору кадрового потенціалу, пропозиції кандидатур конкретних спікерів, обґрунтованість стратегії виконання завдання.

Фінансовий складник оцінюється з огляду на критерії реалістичності та збалансованості запропонованих бюджетів.

Досвід роботи з громадськими організаціями у неприбутковій сфері та гуманітарними проєктами буде перевагою.

Організатори залишають за собою право за результатом розгляду усіх поданих заявок:

 • відібрати сформовану групу з розподіленими завданнями;
 • відібрати одного або кількох експертів;
 • самостійно сформувати групу та розподілити завдання між ними. Підписання договору та розрахунок будуть проведені з кожним експертом окремо.

Терміни та адреса подання заявок:

Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту Phoenix_tender@eef.org.ua не пізніше 23:59 за київським часом 22 лютого 2024 року із темою листа «Фенікс. IT-рішення та підтримка».

Усі запитання щодо конкурсного відбору мають бути поставлені не пізніше за 23:59 за Київським часом 16 лютого 2024 року та адресовані на електронну пошту Phoenix_tender@eef.org.ua з темою листа «Фенікс. IT-рішення та підтримказапитання».

У зв’язку з тим, що роботи фінансуються з коштів міжнародної технічної допомоги в межах Проєкту «Фенікс», що реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.