Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» та проєкту USAID/UK Dev «Підтримка цифрової трансформації (DTA)» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг із проведення дослідження антикорупційного та економічного ефекту від запровадження Дії.
Мета дослідження:
Виміряти економічний і антикорупційний ефект від запровадження Дії (портал https://diia.gov.ua/ та мобільний застосунок Дія), зокрема визначити, наскільки ефективно впроваджені послуги / сервіси / цифрові документи:
Завдання дослідження:
На основі аналізу даних дати оцінку антикорупційного та економічного ефекту від впровадження електронних сервісів у Дії (згідно з переліком, що міститься у Додатку 1). Просимо звернути увагу на те, що доданий перелік не є вичерпним та буде уточнений під час роботи за погодженням з Міністерством цифрової трансформації України. Оскільки сервіси стосуються різних сфер, важливо оцінити як індивідуальний, так і сукупний ефект.
Етап 1. Збір даних та фіналізація методології:
Етап 2. Аналіз даних:
Етап 3. Звітність:
Вимоги:
Кандидат має разом із конкурсною заявкою надати опис запропонованої Методології проведення дослідження. Запропонована Методологія має базуватися на глибокому розумінні ситуації у сфері електронних публічних послуг / сервісів. Запропонована Методологія буде фіналізована після консультацій з Фондом Східна Європа та Міністерством цифрової трансформації на першому етапі виконання проєкту.
Кандидат може запропонувати або комплексну методологію, або ж базовану тільки на одному з вказаних методів. Пропонуємо розглянути такі методи проведення дослідження (перелік не є вичерпним):
Очікувані результати:
Бенефіціаром дослідження є Міністерство цифрової трансформації України. Напрацювання дослідження будуть представлені широкій аудиторії. Успішний кандидат погоджується з відкритим ліцензуванням кінцевого продукту, а також даних і методологій, що лежать в його основі.
У межах фіналізації методології та вибору інструментарію, проведення польового етапу, написання аналітичного звіту та презентації за результатами дослідження організація-виконавець має тісно співпрацювати з Фондом та Міністерством цифрової трансформації України. Тексти всіх опитувальників, а також структура звіту для цього дослідження, мають бути затверджені Фондом.
Вимоги до виконавця:
Критерії відбору:
Порядок подання пропозицій:
До участі у конкурсі запрошуються аналітичні центри, аудиторські / консалтингові компанії, соціологічні компанії, громадські організації. Пропозиції можуть надавати лише суб’єкти господарювання (юридичні особи та ФОП).
Пропозиції мають бути оформлені на офіційному бланку (за наявності) відповідно до аплікаційної форми — Форма заявки на участь у конкурсі, підписані та завірені належним чином (підпис уповноваженої посадової особи учасника та печатка (за наявності) або підписані КЕП / ЕЦП), разом із Описом запропонованої Методології дослідження.
ВАЖЛИВО! Усі пропозиції учасники мають надавати без ПДВ та у єдиній валюті — українська гривня.
До пропозиції учасники обов’язково додають:
Усі підтверджувальні кваліфікаційні документи згідно з цією тендерною документацією (документальне підтвердження досвіду виконання аналогічних проєктів, зокрема копії договорів та актів виконаних робіт, листи-відгуки, покликання на відповідні результати тощо; склад команди та резюме залучених експертів, копії сертифікатів (за наявності); інші документи, що підтверджують досвід залучених експертів).
Виписку з реєстру, що учасника тендеру не визнано у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрито ліквідаційної процедури.
Лист щодо відсутності серед кінцевих бенефіціарів власників, членів або учасників (акціонерів) компанії, що мають частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, громадян російської федерації, республіки білорусь / ісламської республіки іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах).
Реєстраційні документи учасників:
Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року та на підставі статті 1(а) Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, а також пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України. Фонд Східна Європа оплачує послуги без урахування ПДВ.
Терміни та адреса подання заявок:
Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected] не пізніше 15 жовтня 2024 року з поміткою «Антикордослідження Дії».