Подiлитись
17/08/2023
Конкурс на пошук виконавця робіт з енергоефективного ремонту елементів віконних конструкцій у будівлі Міністерства фінансів України

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Сприяння підвищенню енергоефективності та імплементації європейської Директиви з енергоефективності в Україні», що фінансується GIZ за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук виконавця робіт з енергоефективного ремонту елементів віконних конструкцій у будівлі Міністерства фінансів України.

Адреса об′єкта: м. Київ, вул. Межигірська, 11.

Крайній термін виконання робіт: 12 листопада 2023 року.

Завдання конкурсу: виконавець має провести ремонт елементів віконних конструкцій у будівлі Міністерства фінансів України відповідно до Технічної документації, що наведена у Додатку 2.

Для участі в конкурсі потрібно надати наступний пакет документів (конкурсну пропозицію), до якого входять:

  • Заявка на участь у конкурсі на закупівлю – Додаток 1.
  • Договірна ціна на роботи згідно зі Специфікацією робіт та матеріалів, наведеною у Додатку 2.
  • Виписка/Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців та громадських формувань або свідоцтво про реєстрацію.
  • Відомості щодо сплати податків та зборів. Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ. Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.
  • Копія документа, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Увага!

  • Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (зокрема і у разі відміни конкурсу чи визнання його таким, що не відбувся).
  • До вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс під час підготування пропозиції.
  • Учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

Критерії вибору виконавця

Оцінка тендерних пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом, базуючись на критеріях ціни, досвіду виконання аналогічних робіт, наявності фахівців відповідної кваліфікації для виконання робіт.

Конкурсна пропозиція подається у паперовому вигляді, у запечатаному конверті без пошкоджень, на якому зазначено:

  • назву предмета закупівлі відповідно до оголошення;
  • повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Терміни подання та контакти

Конкурсні пропозиції подаються не пізніше 31 серпня 2023 р. за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського 83.

Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Питання щодо участі в конкурсі можна відправити на електронну адресу project_en@eef.org.ua до 31 серпня 2023 року із обов’язковим зазначенням теми: «Конкурс на пошук виконавця робіт з енергоефективного ремонту елементів віконних конструкцій у будівлі Міністерства фінансів України».