Подiлитись
04/07/2023
Конкурс на пошук старшого експерта/-ки із закупівель обладнання та будівельних робіт

Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Впровадження заходів з енергоефективності у 3-х адміністративних будівлях у м. Києві та на 10 підприємствах у Сумській, Харківській та Чернігівській областях», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», яка фінансується GIZ за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина, оголошує конкурс на пошук експерта/-ки із закупівель обладнання та будівельних робіт.

Проєктом передбачено впровадження енергоефективних рішень та заходів на державному та бізнес рівні, поширення та підтримка практик з енергозбереження та допомога 10 відібраним підприємствам у Сумській, Харківській та Чернігівській областях, що зазнали значних збитків від вторгнення, у відновленні виробничих потужностей та підвищенні енергоефективності шляхом впровадження заходів, спрямованих на скорочення енергоспоживання.

Експерт/-ка із закупівель обладнання та будівельних робіт надає експертну підтримку команді Проєкту щодо проведення закупівель обладнання та будівельних робіт у межах реалізації Проєкту.

Обов’язки:

 • Надання пропозицій щодо плану реалізації Проєкту та з питань виконання окремих заходів Проєкту.
 • Виконання моніторингу та аналізу цін на матеріали, обладнання, роботи, закупівля яких здійснюється в межах Проєкту.
 • Консультування команди Проєкту з питань проведення закупівель будівельних робіт, обладнання, робіт з розроблення проєктно-кошторисної документації, інших суміжних питань в межах проєкту.
 • Формування (разом із експертами з енергоефективності) технічних характеристик матеріалів та вимог до будівельних робіт (із урахуванням енергоефективних заходів та діючих ДБН).
 • Формування (разом із іншими експертами Проєкту) критеріїв оцінки цінових пропозицій та відбору переможців під час проведення процедури закупівель у межах Проєкту.
 • Участь у розробленні технічних завдань щодо виконання будівельних та монтажних робіт, робіт з розроблення проєктно-кошторисної документації.
 • Виконання інших суміжних завдань в межах експертної підтримки реалізації проєкту за запитами Замовника.

Кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників:

 • Вища освіта у сфері архітектури/будівництва.
 • Знання діючих ДБНів та вимог законодавства щодо проєктування та будівництва із впровадженням енергоефективних заходів.
 • Не менше 3 років підтвердженого досвіду аналогічної діяльності.
 • Впевнений користувач ПК та MS Office; знання систем бухгалтерського обліку є перевагою.
 • Гарне володіння українською мовою. Англійська – середній рівень або вище.

Очікувана тривалість надання послуг: серпень 2023 – лютий 2024 року.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме виконавця, що підтверджує наявність відповідного досвіду та кваліфікацію учасника конкурсу.

Обрані за критеріями учасники будуть запрошені на співбесіду.

Заявки приймають до 18 липня 2023 року включно на адресу project_en@eef.org.ua з приміткою у темі листа «Конкурс на пошук експерта/-ки із закупівель обладнання та будівельних робіт».