Подiлитись
07/09/2023
Конкурс на пошук підрядника для модернізації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Фонд Східна Європа в межах проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) оголошує конкурс на пошук підрядника для модернізації Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (далі – ЄДЕССБ) в частині розширення функціоналу для збільшення ефективності автоматизації процесів документообігу, оформлення документації та оптимізації здійснення будівельної діяльності.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва – єдина інформаційно-комунікаційна система (далі – ІКС) у складі містобудівного кадастру, що має забезпечувати створення, перегляд, відправлення, прийняття, збирання, внесення, накопичення, обробку, використання, розгляд, зберігання, захист, облік та надання інформації у сфері будівництва, а також електронну взаємодію між фізичними та юридичними особами, державними органами, органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг з метою отримання послуг у сфері будівництва.

Система призначена для впорядкування процесу будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації. ЄДЕССБ має реалізувати весь життєвий цикл будівництва об’єкту, починаючи з отримання містобудівних умов та обмежень та будівельного паспорту, закінчуючи його прийняттям в експлуатацію. Передбачається, що більшість інформації та документації, необхідної для ведення будівництва, буде створюватися в Системі відповідними суб’єктами, що дозволить централізувати та стандартизувати дані з багатьох розрізнених джерел інформації.

Роботи також містять побудову електронних інформаційних взаємодій.

Все програмне забезпечення, яке буде створено в межах модернізації ЄДЕССБ, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 6 (шести) календарних місяців з дати розгортання модернізованого програмного забезпечення ЄДЕССБ на обладнанні Мінінфраструктури.

Вартість такої гарантійної підтримки має включатись до вартості послуг з розроблення модернізованого програмного забезпечення ЄДЕССБ.

З Технічними вимогами можна ознайомитись за посиланням.

Вимоги до потенційного виконавця:

  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду реалізації щонайменше двох систем аналогічної складності (у заявці навести опис реалізованих проєктів, листи-відгуки тощо);
  • виконавець повинен надати підтвердження досвіду розроблення програмного забезпечення не менше 3 років (у заявці навести опис реалізованих проєктів).

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

Порядок подання комерційних пропозицій

Пропозиції приймаються від юридичних та фізичних осіб підприємців (далі – ЮО, ФОП).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу:

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Або направлена у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту yzaplavna@eef.org.uaз темою листа “модернізація ЄДЕССБ”.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 1(а) Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 07.05.1992, реєстраційної картки проекту №3519-1 та пункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 21 вересня 2023 року включно.

Фонд Східна Європа залишає за собою право контактувати лише з відібраними заявниками, уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.