Подiлитись
14/06/2024
Конкурс на пошук підрядника для аналізу якості даних і розроблення інформаційних панелей (дашбордів) контролю якості даних Єдиного соціального реєстру, реалізованого в межах Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на пошук підрядника для проведення аналізу якості даних і розроблення інформаційних панелей (дашбордів) контролю якості даних Єдиного соціального реєстру, реалізованого в межах Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: tender@egap.in.ua

Очікуванні етапи реалізації, результати та перелік робіт описані у Технічних вимогах.

Вимоги до виконавця:

 • досвід проведення моніторингу та аналізу якості даних;
 • команда має містити 2-х аналітиків даних, SQL-розробника, спеціаліста з адміністрування баз даних для розуміння логіки побудови БД ЄІССС та ЄСР і формування архітектури обмінів, бізнес-аналітика для опису поточних та цільових бізнес-процесів та надання рекомендацій (детальні вимоги до кваліфікації спеціалістів надано у Технічних вимогах);
 • досвід розроблення структур складних бaз даних;
 • досвід практичного використання, налаштування BI інструментів (Tableau, Power BI, QlickView, QlickSense, Google Data Studio, Redash);
 • досвід описання бізнес-процесів, їх моделювання в нотаціях BPMN та UML;
 • володіння такими технологіями, як: PL/SQL, Oracle SQL Developer, html/javascript & xml, RMAN, Data Guard, OC Linux, Tableau, Data Lake, Data Warehouse

Критерії вибору:

 • досвід виконання аналогічних завдань;
 • кваліфікація залучених експертів;
 • ціна;
 • термін виконання робіт.

ВАЖЛИВО! У разі, якщо загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінки пропозицій має право звернутися до потенційного переможця конкурсу з пропозицією зменшення його цінової пропозиції.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

ВАЖЛИВО! Усі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має місце бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-14 від 3 травня 2024 року. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua не пізніше 28 червня 2024 року. У темі листа просимо зазначити «Єдиний соціальний реєстр».