Подiлитись
26/06/2023
Конкурс на пошук підрядника для аналізу вебдоступності інформаційних ресурсів, проведення навчань та розроблення інклюзивного дизайну для інформаційних ресурсів

Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) разом із Міністерством соціального захисту України оголошує конкурс на пошук підрядника для проведення комплексу робіт із аналізу вебдоступності інформаційних ресурсів Міністерства соціальної політики України, організації і проведення навчань для представників Міністерства з перевірки вебдоступності та розроблення інклюзивного дизайну для інформаційних ресурсів Міністерства.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Мета проєкту – надати всім громадянам України безперешкодний доступ до інформації та послуг, що містяться на інформаційних ресурсах Міністерства соціальної політики України.

З Технічними вимогами можна ознайомитися за посиланням.

Вимоги до потенційного виконавця:

  • повинен надати підтвердження наявності у штаті чи у ролі залучених експертів не менше двох тестувальників з інвалідністю із сертифікацією Deque University або IAAP (до заявки додати резюме та електронні сертифікати);
  • повинен надати підтвердження досвіду проведення аудиту вебдоступності та розроблення інклюзивного дизайну для інформаційних ресурсів – не менше 3 років (у заявці надати опис реалізованих проєктів);
  • готовність продемонструвати результати автоматизованого тестування до 1000 сторінок на сайт;
  • наявність у штаті або у ролі залученого експерта UI/UX-спеціаліста.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 1, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа:

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Або направлена у електронному вигляді з накладеним КЕП/ЕЦП на електронну пошту yzaplavna@eef.org.ua з темою листа «Вебдоступність».

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 10 липня 2023 року включно.

Контактна інформація:
Юлія Заплавна, менеджерка проєкту, Фонд Східна Європа
yzaplavna@eef.org.ua