Подiлитись
27/01/2022
Організаційний розвиток ГО

Організаційний розвиток є довгостроковою роботою із підвищення здатності організації оновлювати себе, вирішувати виниклі проблеми і швидко реагувати на зовнішні та внутрішні зміни. Плануючи навчальну програму Академії громадського активізму, ми не залишили це питання без уваги. Окрім тренінгів, для обраних організацій-учасниць програма пропонувала Оцінку організаційної спроможності (ООС).

Оцінка організаційної спроможності – процес запланованих змін, спрямованих на покращення загальної ефективності організації у мінливому середовищі через організаційне навчання, управління знаннями та трансформацію норм і цінностей організації.

В цілому в межах Академії таку оцінку пройшли 12 організацій (6 організацій з Луганської області, 3 – з Донецької та 3 – з Херсонської). За результатами ООС, кожна організація отримала Дорожню карту з індивідуальними рекомендаціями від експерта-фасилітатора та пропозиції щодо Плану дій.

Виявилося, що проблеми, які були виявлені на основі оцінки спроможностей 12 організацій, є типовими для українських громадських організацій.

Отже, щоб допомогти вам уникнути власних помилок та бути ефективною організацією, ми проаналізували типові помилки та створили Рекомендації з організаційного розвитку.

Завантажити Рекомендації з організаційного розвитку для ГО

Ми щиро сподіваємося, що наші поради та спостереження допоможуть вашій організації стати ще більше продуктивною,
успішною та впливовою.