Метою проекту, що фінансується GIZ, є сприяння розвитку енергоефективності в Україні шляхом підвищення обізнаності громадськості зі станом справ у галузі енергоефективності та виконання демонстраційних заходів з покращення енергоефективності будівлі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

У 2018-2019 роках створено інтернет-платформу з питань енергоефективності, яка поєднує інформацію про актуальний стан справ у цій галузі, останні зміни в законодавстві, різноманітні заходи та корисні контакти. Функціонал платформи дозволяє користувачам також обмінюватись інформацією. Головною особливістю стане пошукова база знань, що міститиме приклади належних практик енергоефективності, інформацію про позитивний та негативний досвід запровадження енергоефективних заходів, а також діючі та заплановані проекти з енергоефективності.

Здійснення заходів з підвищення енергоефективності будівлі Мінрегіону України дозволить продемонструвати практичну користь таких заходів та підвищити увагу користувачів до інформації, розміщеної на порталі. Реалізація демонстраційного проекту також дозволить покращити спроможність інших національних установ ефективно управляти своїми будівлями.

Проект здіюснюється в рамках програми Екологія та енергоефективність

memory usage: 57.1mb real memory: 48.25mb