Проект завершено!

Проект спрямований на допомогу молодим лідерам українських громадських організацій, шкільним вчителям і місцевим органам влади, які приймають рішення щодо вирішення конфліктів в місцевих громадах, особливо тих, де проживають внутрішньо переміщені особи. Мета проекту – підготувати представників українських громадських організацій, керівників шкіл і представників місцевих органів, надати їм відповідні знання та навички у питаннях медіації, щоб працювати разом для побудови діалогу і взаєморозуміння, створюючи національні та місцеві платформи для комунікації.

У 2017 році:

У липні 2017 проведено міжнародний Форум з питань медіації та ненасильницької комунікації як інструментів побудови миру і розбудови діалогу в Харкові для понад 100 представників громадських організацій, керівників навчальних закладів, представників громадянського суспільства та місцевих органів влади. Спікерами виступали національні і міжнародні експерти з питань медіації, зокрема з Німеччини, Грузії та Молдови.

Завантажити інфографіку “Медіація в школах” можна тут

Проведено комплексний 16 денний (4 модулі по 4 дні) навчальний сертифікований курс для молодих лідерів українських громадських організацій, шкільних вчителів і представників місцевих органів влади у сфері медіації та побудови діалогу

За результатами конкурсу для українських громадських організацій надано фінансування Громадській організації «Західноукраїнський медіа-центр «Нова журналістика» (сума фінансування 84 940 грн.) для проведення інформаційної кампанії з питань медіації та побудови діалогу.

Організовано українсько-німецький обмін: за результатами відбору в рамках програми навчання, 14 відібраних учасників відвідали Берлін, де пройшли курс підготовки, щоб поліпшити свої професійні здібності та навички, а також щоб дізнатися про досвід німецьких організацій у питаннях медіації. За результатом програми обміну українські та німецькі громадські організації продовжуватимуть співробітництво у цій сфері.

Проект «Медіація як рушійна сила до порозуміння в українському суспільстві та поза його межами» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Проект здіюснюється в рамках програми Ефективне управління та громадянське суспільство

memory usage: 57.12mb real memory: 36.25mb