Мета проекту – забезпечити комфортні умови перебування дітей та їх батьків в установах через реалізацію заходів енергозбереження в будівлях лікарні та клініки Охматдит Львівської області та садочка №5 «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька, а також мотивувати використовувати енергію ощадливо шляхом проведення просвітницько-інформаційних кампаній та відповідного навчання дітей, батьків і персоналу установ.

Щорічно більше ніж 65 тисяч діток отримують в Охматдиті Львова медичні послуги. Наразі будівля потребує енергомодернізації. До дитячого садка «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька щоденно батьки приводять до 190 діток. Будівля та котельня також потребують модернізації.

Відбудеться утеплення зовнішніх стін Львівського Охматдиту на рівні п’ятого поверху; встановлення теплової помпи для забезпечення гарячого водопостачання в головному корпусі; утеплення перекриття горища; облаштування індивідуальних теплових пунктів у головному корпусі та поліклініці.

Дитячі садочки № 4 і 5, м. Кам’янка-Бузька отримають модернізацію котельні та системи теплопостачання; термореновацію будівлі садочка №5. Окремою значною складовою проекту стануть інформаційно- просвітницькі кампанії серед дітей, які перебувають на лікуванні, їх батьків, а також лікарів. Заходи в рамках кампаній повинні навчити відповідальному поводженню з енергоресурсами та моти- вувати використовувати в житті практичні навички та кроки для енергозбереження. Проект виконується ФСЄ та німецькою громадською організа- цією ChildFund Deutchland за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Проект здіюснюється в рамках програми Екологія та енергоефективність

memory usage: 57.09mb real memory: 36.25mb