Проект завершено!

Про програму USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), яку Фонд Східна Європа та партнери впроваджували з грудня 2014 по грудень 2017

Докладніше про Програму та заходи тут.

Мета Програми: покращення середовища для ведення бізнесу, об‘єднання зусиль орієнтованих на реформи організацій громадянського суспільства та урядових інституцій для необхідних змін політики, підготовки та реалізації законодавства і забезпечення конкретних інституційних реформ у сфері сприяння розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ). Ефективне та передбачуване правове середовище, що розвиватиметься в країні відповідно до принципів і практики ЄС, сприятиме поступовій інтеграції України у європейську та світову ринки.
Програма працюватиме: на національному та регіональному рівнях у тісній взаємодії із урядом України та регіональною владою, профільними міністерствами та парламентськими комітетами, бізнес-асоціаціями, агентствами регіонального розвитку, експертно-аналітичними центрами, громадськими організаціями.
Активність Програми направлено на підтримку реформ щодо сприяння МСБ; налагодження стійкого державно-приватного діалогу, використання інструментів зміцнення потенціалу та інституційної спроможності організацій–учасників, зокрема тих, які здатні підтримати конструктивний діалог з владою щодо вибору напрямів політики для забезпечення конкурентоспроможності приватного сектору.

Завдання програми

  • визначити правові, нормативні та адміністративні заходи, які покращують бізнес-середовище для МСП в Україні
  • надати підтримку на центральному та місцевому рівнях у підготовці, просуванні та впровадженні ефективного
  • законодавства, регулювання та процедур, що базуватимуться на результатах аналізу основних правових, нормативних та адміністративних бар’єрів.
  • координувати та підтримувати ініціативи бізнес-спільноти для просування економічно обґрунтованих та фіскально-відповідальних реформ.

Партнери програми:

Програма USAID «ЛЕВ» впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з

Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій

Центром соціально-економічних досліджень – CASE-Україна

Київським економічним інститутом

Проект здіюснюється в рамках програми Місцевий економічний розвиток

memory usage: 57.15mb real memory: 22.25mb