Проект завершено!

Проект “Енергоефективність: місцеві партнерські ініціативи” мав на меті підтримку співпраці місцевої влади, бізнесу та громад задля покращення енергозбереження. Проект передбачав підвищення обізнаності громадян з питань енергозбереження, допомогу громадам у впровадженні інноваційних енергоефективних технологій та поширення кращих практик енергозбереження. У рамках проекту ФСЄ встановлював енергоефективне обладнання на об‘єктах соціальної сфери (дитячих садках, лікарнях, школах, музеях тощо), що сприяло покращенню рівня життя та якості послуг населенню.

Однією з умов даної співпраці було залучення співфінансування з місцевого бюджету чи інших джерел, що є запорукою життєздатності проекту в майбутньому. З 2006 року підтримано 21 ініціативу в 11 регіонах України, у проект інвестовано близько 2,5 млн. грн. ФСЄ та його засновник, Фонд Євразія, інвестували близько 2,5 млн. грн., профінансувавши 21 ініціативу в 11 регіонах країни задля покращення енергозбереження.

Для забезпечення життєздатності проектів у майбутньому ФСЄ підтримує проекти за умови фінансування якнайменш 50% з боку місцевих громад – партнерів проекту. У 2010 році ФСЄ зосередив свою роботу у Львівській та Полтавській областях та в АР Крим. Понад 320 представників органів місцевої влади та громадськості пройшли тренінги, на яких довідались про переваги використання енергоефективних технологій. ФСЄ також підтримав установку сонячних батарей у дитсадку, відділенні районної лікарні та хоспісі на Львівщині, що допомогло налагодити гаряче водопостачання та зекономити бюджетні кошти.

Проект здіюснюється в рамках програми Екологія та енергоефективність

memory usage: 57.09mb real memory: 52.25mb