Читайте цей текст англійською.

«Програма розбудови потенціалу громадського сектору Східної України» (бренд-назва – Академія громадського активізму) впроваджується консорціумом українських неприбуткових організацій – МБО «Фонд Східна Європа» та ГО «Інтерньюз-Україна» – за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Програма впроваджується у Донецькій та Луганській областях (підконтрольні території) та у Херсонській області. Учасниками програми стануть громадські активісти, представники місцевих організацій громадянського суспільства (ОГС) або неформальних ініціативних груп, волонтери.

Мета Програми – посилити спроможність лідерів громадського сектору та активістів. Лідерам громадського сектору Програма пропонує навчання, розвиток комунікаційних, цифрових та інших навичок, професійний обмін, коуч- та менторський супровід.

Очікується, що до навчання в Академії громадського активізму буде залучено понад 170 учасників. Детальніше про програму: http://civicleadershipacademy.in.ua/

З метою підтримки формування та розвитку  міжорганізаційних зв’язків між слухачами Академії передбачено проведення не менше 6 віртуальних мережевих подій з нетворкінгу в період з травня по листопад 2021 року на базі платформи з технологією віртуальної реальності.

Основне завдання:

Надати послуги щодо організації  проведення онлайн заходів з використанням технологій віртуальної реальності шляхом забезпечення доступу до діючої платформи віртуальної реальності та технічного супроводу (підтримки) в рамках  проведення заходів згідно з Технічними вимогами, наведеними у Додатку 1.

Загальна кількість запланованих заходів – не менше  6 онлайн-подій  у період з червня 2021 по листопад 2021

Орієнтовна кількість учасників заходів кожного заходу – від 100 до 300.

Вимоги до виконавця:

  • досвід надання аналогічних послуг не менше 2-х років;
  • досвід технічної підтримки подій аналогічної складності відповідно до Технічних вимог, що додаються;
  • можливість надавати необхідну підтримку у вказаний період часу; 

Критерії відбору:

  • Спроможність забезпечити дотримання технічних вимог
  • Загальна вартість послуг та обґрунтованість бюджету.
  • Досвід реалізації подібних проектів. 

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП)

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

Пропозиції формуються відповідно до технічних вимог, наведених в Додатку 1. 

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для іноземних юридичних осіб- копія документу, що підтверджує реєстрацію юридичної особи у країні її місцезнаходження)

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), та у вигляді скан-копій на електронну адресу tenders.cla@eef.org.ua.

На конверті та в електронному повідомленні повинно бути зазначено назву конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ (для іноземних заявників – унікальний ідентифікаційний номер, що присвоюється при реєстрації юридичної особи –  за наявності), номери контактних телефонів, адреса електронної пошти.

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 21 червня 2021 року.

Скановані копії завірених заявок приймаються на електронну адресу tenders.cla@eef.org.ua не пізніше 21 червня 2021 року.

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу tenders.cla@eef.org.ua. Контактна особа – Юлія Кирилова

Додатки:

 Технічні вимоги платформи проведення онлайн заходів з використанням технологій віртуальної реальності (Додаток 1)

Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю (Додаток 2)

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 36.25mb