Читайте цей текст англійською.

2 червня Фонд Східна Європа провів першу онлайн-зустріч учасників Школи організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу». Мета заходу – об’єднати для знайомства і мотивації 30 українських організацій та ініціативних груп з розвитку підприємництва, що пройшли відбір до Школи і представляють невеликі  міста з 16 областей України.  

Відкрили зустріч Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції України, Дмитро Романович, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Любомир Чорній, керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіки України». 

Валерія Іонан зазначила, що розвиток підприємництва – це надзвичайно важливе завдання для держави, саме тому міністерство цифрової трансформації прагне допомогти бізнесу отримати сучасні цифрові інструменти та працює над впровадженням якісних і зручних електронних послуг для бізнесу. Дмитро Романович розповів про поточні пріоритети міністерства та конкретні програми з підтримки малого та середнього бізнесу. Любомир Чорній нагадав про ключові завдання Школи, важливість залучення організацій та ініціативних груп саме з невеликих міст та усіх регіонів України, а також пояснив з яких блоків буде складатися програма та які інструменти допоможуть учасникам стати сильнішими й ефективнішими, щоб стояти на варті інтересів бізнесу в своїх регіонах.  

Власним баченням та мотивацією поділилися і учасники Школи. Нагадаємо, що Школа організацій з розвитку підприємництва – це сучасні інструменти для розвитку сприятливого бізнес-середовища та грант на реалізацію власного проєкту. Протягом навчання учасники Школи дізнаються, як використовувати відкриті дані для розвитку бізнесу та вирішувати питання ведення бізнесу онлайн, як бізнесу перевіряти ефективність роботи органів влади, стати впливовими гравцями, проводити адвокаційні кампанії та вести ефективний діалог з органами влади і місцевого самоврядування. І ще – безліч актуальних знань та практичних навичок для підтримки бізнесу, запуску нових сервісів та швидкого реагування на виклики сьогодення. 

Учасники Школи зможуть розвинути власну організацію, розробити ідею, отримати грант та за підтримки ментора реалізувати свій проєкт. 

Школа організацій з розвитку підприємництва: 2-й компонент «На варті інтересів бізнесу» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Школа складається з двох компонентів. Фокус першого компоненту, що реалізується CIVITTA – залучення малих та середніх підприємств до місцевого економічного врядування, налагодження діалогу та об’єднання зусиль влади та підприємців для місцевого економічного розвитку. Другий компонент, який реалізує Фонд Східна Європа, спрямований на моніторинг діяльності місцевої влади та збільшення прозорості у взаємодії локального бізнесу з владою.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 22.25mb